Total War Saga Troy Steam Çıkış Tarihi Açıklandı

Total War Saga Troy'un Steam'de ne zaman çıkacağını öğrendik. Geliştiriciler ayrıca, fantezi unsurlarını geliştirecek Mythos genişlemesini ve güncellemenin bir parçası olarak piyasaya sürülecek ücretsiz bir tarihsel gerçekçilik modunu da duyurdu.

Creative Assembly ve Sega, Total War Saga Troy’un Steam çıkış tarihini açıkladı. Strateji oyunu, bu yıl 2 Eylül‘de Steam’de piyasaya sürülecek.

Oyunun geçen Ağustos ayında piyasaya sürüldüğünü hatırlatalım, ancak yalnızca Epic Games Store’da. Bu özel anlaşma son derece sıra dışıydı çünkü yayınlandıktan sonraki ilk 24 saat boyunca Total War Saga Troy ücretsiz olarak dağıtıldı. Anlaşma çok başarılı oldu ve 7.5 milyon oyuncu bu kampayadan faydalandı.

Geçen yıl anlaşma hakkında yorum yapan Creative Assembly, bunun tek seferlik olduğunu ve Epic Games Store için başka bir özel durum planlanmadığını söyledi. Özel teklifin amacı yeni kullanıcılara ulaşmaktı ve bunu başarmış görünüyor. Ayrıca, fırsattan yararlanan birçok kişi daha sonra oyuna genişletmeler satın aldı, bu yüzden geliştiriciler muhtemelen istediklerini elde etti.

Total War Saga Troy‘u Steam’de oynamak isteyenlerin oyunu satın alması gerekecek, bu yüzden hangi satış sonuçlarını alacağını merak ediyoruz. Mağazalar arasında bir kopya aktarma seçeneği olmayacak. Bunun yerine, aralarında çapraz oynama mevcut olacak.

Total War Saga Troy

Total War Saga Troy: Mythos Genişleme Paketi Duyuruldu

Oyunun Steam’de yayınlanmasıyla eş zamanlı olarak, oyun için şimdiye kadarki en büyük genişleme olan Mythos genişletmesi piyasaya sürülecek. Ek paket, ilahi güçler, efsanevi canavarlar ve ilgili görevleri içeren yeni bir kampanya modu sunacak. Oyuncular Hydra, Cerberus ve Griffin‘i ordularına alabilecek. Bu yaratıkların özel yetenekleri olacak ve onlara çok sayıda takipçi eşlik edecek.

Oyunun temel versiyonunda mitolojiden esinlenilmiş, ancak kısmen gerçekçi bir şekilde uygulanan unsurlar vardı. Mythos genişlemesi ile tamamen fantastik türevlerine dönüştürülecek. İlahi müdahaleler sistemi de genişletilecek, örneğin Zeus’un yıldırımlarını düşmanlara atmamıza izin verecek.

Ücretsiz Hikaye Modu

Creative Assembly, tüm bu fantastik unsurlarla ilgilenmeyen hayranlar için de bir şeyler daha duyurdu. Mythos’un piyasaya sürülmesiyle birlikte, Total War Saga Troy‘un temel sürümünde, süper birimler de dahil olmak üzere temel oyundan tüm mitolojik ve gerçekçi olmayan yönleri kaldıracak yeni bir hikaye modunu ücretsiz olarak sunacak bir güncelleme olacak. Savaşlar, tek kişilik orduları ilahi güçle değiştirecek olan generaller ve onların ileri muhafızları tarafından yapılacak.

Oyuncular toplamda üç modu kullanabilecekler: Fantasy, Historical ve Truth Behind The Myth, ikincisi lansmandan itibaren mevcut olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol