Total War Saga: Thrones of Britannia’nın Yeni Bir Fragmanı Yayınlandı!

Total War Saga: Thrones of Britannia’nın yeni fragmanı bugün SEGA tarafından yayınlandı.

Creative Assembly tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından 19 Nisan’da bilgisayar platformu için çıkış yapacak olan oyunda gerçek zamanlı olarak muharebelere dahil olacağız.

2018 yılına damga vurması beklenen oyunlar arasında yer alan Total War Saga: Thrones of Britannia, Steam’de çıkış yapacağı tarihe kadar yani 19 Nisan’a kadar yüzde 10 indirime girerek 100.00 TL yerine 90.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışlarına devam edecek. Aylardır birbirinden farklı fragmanlar ile milyonlarca oyuncuyu heyecanlandıran SEGA, bugün yeni bir fragman daha yayınladı. Oynanış mekanikleri oldukça sağlam olan oyunda bizleri gerçek savaş muharebeleri bekliyor. MS 878 yılında geçen oyunda çeşitli kıtalarda büyük kayıpların verildiği savaşlar yapılıyor. Oyunda krallıklar anlaşmalar imzalıyor, savaşlar yapıyor ve toprakları fethediyorlar.

Birden faza kralın yer aldığı oyunda diyara sadece bir kral hükmedebilecek. Tek başına ayrı bir Total War oyunu olarak geliştirilen Thrones of Britannia, modern Britanya’nın geleceğini belirleyecek savaşlara ev sahipliği yapacak ve tarihteki kritik anlara şahit olmamızı sağlayacak. Türkçe dil seçeneğine de sahip olan oyunda tek oyunculu ve çok oyunculu oyun modları bulunuyor. Oldukça gerçekçi bir fizik motoru kullanılan yapımda her detay adeta titizlikle düşünülmüş olarak karşımıza çıkıyor. Ses efektleri ile savaşa farklı bir hava katan oyun animasyonlar ve efektler ile oyuncuları sürükleyici bir savaş dünyasına götürüyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64Bit

İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz

Bellek: 5 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit

İşlemci: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Yeni yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>