Total War Saga Serisinin En Yeni Oyunu Troy Duyuruldu!

Total War Saga: Troy Steam üzerinde sergilenmeye başlandı. Oyun 2020'de lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Yıllardır bilgisayar oyuncularına sürükleyici ve bir o kadar da gerçekçi strateji ve savaş dünyası sunan Total War Saga serisi en son geçtiğimiz yıl Thrones of Britannia ile karşımıza çıkmıştı. Serinin en yeni oyunu olarak duyurulan Troy, 2020 yılında lansmana çıkacak.

blank

Total War Saga: Thrones of Britannia ile oyuncuları rekabet dolu savaşlara götüren SEGA, yeni oyunu ile de aynı başarıya ulaşmayı hedefliyor. Steam üzerinde sergilenmeye başlanan ve 2020 yılında lansmana çıkacağı ifade edilen Total War Saga: Troy serinin diğer oyunları gibi bünyesinde Türkçe dil seçeneğine yer verecek.

Serinin en büyük hikâyelerinden birisi olacak olan Troy’da gözü pek olan Troya prensi Paris, güzeller güzeli Helen’i Sparta’daki sarayından kaçırmış olacakmış. Helen ve Paris uzaklara doğru yelken açarken Helen’in kocası olan Kral Menelaos , Helene lanetler okur. Steam’de yer alan bilgilere göre Kral Menelaos ne pahasına olursa olsun Heleni yeniden saraya getirmeye niyetliymiş.

Yunan ordusu, Troya’ya doğru katliam yapmak için ilerlerken birbirinden farklı karakterlerde şehri korumaya gelecekler.

Homeros’un İlyada destanından esinlenilen Troy bünyesinde efsanelerin derinliklerine inecek ve gerçek olayları barındıracak. Çağın şartlarını en gerçekçi şekilde karşımıza çıkaracak olan Troy 2020 yılında Steam üzerinde lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol