Total War: ROME II’nin Yeni Güncellemesi Olumsuz Eleştirilerin Hedefi Oldu!

Total War: ROME II son güncellemesi ile bekleneni veremedi.

2013 yılında bilgisayar oyuncularına sunulan Total War: ROME II son aldığı güncellemeden sonra olumsuz eleştiri almaya başladı.

2013 yılından bu yana strateji oyuncuları tarafından oynanan Total War: ROME II 4 Eylül’de aldığı güncellemelerden sonra oyuncuların olumsuz yorumları ile karşı karşıya kaldı. Güncellemeden önce yüzde 75 olumlu geri bildirime sahip olan oyun, yaklaşık 1 aydır olumsuz geri bildirimlerin hedefi oldu. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen yapım Türkçe dahil olmak üzere 9 farklı dil seçeneğini de bizlere sunuyor.

Rise of the Republic adlı güncellemeyi 4 Eylül’de oyunculara sunan geliştirici ekip ne yazık ki bekleneni bulamamış gibi görünüyor. Oyunculara zor bir deneyim sunana yeni güncelleme da taktiklerin doğru yada yanlış olması bizler için hayati önem taşıyor. Muhtemelen son 1 aydır gelen olumsuz geril bildirimler güncelleme ile gelen zorluk derecesinden kaynaklanıyor.

Kaliteli görseller, yapı zinciri ve dengeli savaşların yer aldığı yapımda sıra tabanlı taktikler yapacak ve rakiplerimizin hamlelerini tahmin ederek onları gafil avlamaya çalışacağız.

Gelen olumsuz geri bildirimler ile alakalı nasıl adımlar atılacak bekleyip göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol