Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Total War Medieval 2 Mobile Yayınlandı

Creative Assembly'nin mükemmel strateji oyunu Total War Medieval 2'nin mobil sürümü çıktı.

Daha önce sizlere bildirdiğimiz gibi, Creative Assembly’nin 2006 yılında PC’ye çıkan ikonik strateji oyunu Total War Medieval 2’nin mobil versiyonu çıktı. Total War Medieval 2 Mobile hem iOS hem Android için aynı anda piyasaya sürüldü.

Proje o zamanlar Medieval 2: Total War olarak yayınlanmıştı ancak bir süre önce serinin isimlendirme kuralları değiştirildiği için ana marka ön plana çıkarılmıştı. Mobil sürüm 10 doların biraz altında piyasaya sürüldü ve Android fiyatı 114.99 TL olarak belirlendi ancak iOS fiyatı 419 TL olarak belirlendi ve iPhone kullanıcılarını üzdü.

Total War Medieval 2 Mobile’ın Ek Paketleri Daha Sonra Yayınlanacak

Total War Medieval 2 Mobile
Oyunun mobil sürümünde hiçbir kesinti yapılmadı.

Şu an için Total War Medieval 2 Mobile‘ın sadece temel oyunu sunduğunu belirtelim ancak geliştirici ekip, gelecekte Kingdoms genişlemesini ücretli bir DLC olarak piyasaya sürülmek üzere iOS ve Android’e taşınacağını belirtti. Ayrıca ekip, oyunu herhangi bir basitleştirme veya kesinti olmadan doğrudan mobil cihazlara taşıdı.

Bu, on beş yıl önce PC oyuncularının kalbini fetheden aynı yapım ve tek temel fark, dokunmatik ekranların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış değiştirilmiş arayüz oldu. Total War Medieval 2 Mobile, Feral Interactive tarafından geliştirildi. Ekip daha önce Rome Total War’ı iOS ve Android’e getirmişti. İki oyununda mobil versiyonları çok olumlu yorumlarla karşılandı, bu nedenle ekibin son çalışmalarının kalitesi hakkında hiçbir endişemiz yok.

Total War: MEDIEVAL II for iOS & Android – In-depth Gameplay

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.