Torchlight 3’te Bulunacak Olan Sharpshooter Sınıfı Ortaya Çıktı

Torchlight 3'de yer alacak olan Sharpshooter sınıfı ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Torchlight 3 henüz yayınlanmadı, ancak sınıflardan biri olan Sharpshooter hakkındaki haberler, oyun ortaya çıktığında menzilli hasarın nasıl görüneceğine dair daha fazla fikir verdi. Oyunun ilk menzilli şampiyonu olacak olan Sharpshooter’ın bazı yetenekleri de paylaşıldı.

Oyunun geliştiricis olan Echtra Games Torchlight’ın yeni oyununun cazibesini bir kez daha ortaya koyuyor. Sharpshooter’ın tasarlanması daha önce açıklanmış olan iki kavramın üçüncüsünü gösteriyor. Sharpshooter adından’da anlaşılacağı üzere uzak menzilli bir sınıf olacak. Geliştiriciler ayrıca sınıfın yeteneklerini bir blog yazısında sergilediler. Sharpshooter genel olarak alan hasarı ve tek hedef odaklı bir sınıf.

Örneğin, Scatter Shot bir konideki tüm düşmanlara hasar veren yüklü bir yetenektir. Düğmeyi basılı tutmak zamanla hasarı artırır. Öte yandan, hedefli vuruşlar üç mermi atar ve her biri aynı hedefe vurursa daha fazla hasar verir.

Düzenli atış ve ok vuruşlarının yanı sıra, Sharpshooter da eski ruhları çağırabilir. Scout’un Kemikleri, etrafında dönen ve yolundaki tüm düşmanlara hasar veren bir Katamari sıçan topunu çağırır. Goose kurban yanıltıcıdır çünkü “Goose” aslında ruhu oyuncunun çağıracağı bir kartalın adıdır. Hasar verir ve düşmanları zayıflatır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol