Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tony Hawk’s Pro Skater Benzeri Spor Oyunu Streetdog BMX Duyuruldu

Streetdog BMX ilgi çekici grafik tarzı ile beraber bizlere bisiklet temalı spor deneyimini sunuyor. Burada bisikletimizle beraber istediğimiz şekilde hünerlerimizi sergiliyoruz.

Yayıncı Null Games ve geliştirici Yeah Us! Games, serbest tarzı yansıtabileceğimiz ekstrem spor oyunu Streetdog BMX‘i PC için duyurdu. Steam platformu üzerinden çıkış yapmaya hazırlanan oyunun henüz piyasaya sürülme tarihi açıklanmadı. Yeni duyuruyla beraber aynı zamanda fragman yayınlandı. Bu fragman içerisinde ise oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağı konusunda bizlere çeşitli detaylar aktarıldı. Bu fragmanı aşağıdan göz atabilirsiniz.

Streetdog BMX temelde bisiklete binebileceğimiz ve bu bisikletle beraber istediğimiz tarzı sergileyebileceğimiz bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Oyunda Tony Hawk’s Pro Skater ve Dave Mirra BMX benzeri bir yapı bulunuyor. Bu benzerlikle beraber burada çeşitli numaralar sergileyebiliyoruz. Bisikleti adeta vücudumuzun bir parçası olarak kullanabileceğimiz yapımda farklı görevleri yapmaya çalışıyor ve aynı zamanda burada açık dünyaya keşfetmeye başlıyoruz.

Streetdog BMX Yeni Ekstrem Spor Oyunu 

Yüksek puanlar elde edebileceğimiz yapım içerisinde keşfedilecek 6 farklı harita bulunuyor. Bu bölgeler içerisinde dilediğimiz gibi şehri gezebiliyor ve kendi sürücümüzü de aynı zamanda burada özelleştirebiliyoruz. Her harita içerisinde farklı farklı keşfedilecek ve tamamlanacak çeşitli görevler bulunuyor. Bu görevleri tamamlayarak hem çeşitli özelleştirmeleri açabiliyor hem de yeni bisikletlerle beraber yolumuza devam edebiliyoruz.

Streetdog BMX 2023 12 12 23 002

Geliştirici ekibin belirttiğine göre oyun içerisinde onlarca renk ve kıyafet seçenekleriyle beraber hem sürücüler hem de bisikletler bulunuyor. Ekstrem bisiklet sporu ile beraber ilgilenebileceğimiz yapım içerisinde ulaşılması zor noktaları keşfetmeye çalışıyor, kendi yaratıcılığımızı açığa çıkarabileceğimiz platform zorlukları bizlere sunuluyor ve 180 farklı zorlukla beraber buradaki yerimizi alabiliyoruz.

Son olarak oyun içerisinde bisikletimizle beraber ters taklalar atabiliyor, sağa sola doğru manevralar yapabiliyor ve kendi stilimizi diğer oyunculara karşı sergileyebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.