Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 Neden İptal Edildi? İşte Cevabı

Activision’ın, Tony Hawk'ın 3 + 4 teklifini reddetti ve Vicarious Visions, Call of Duty destek stüdyosu olarak şirkete katıldı.

Tony Hawk serisini hemen hemen hepiniz bilirsiniz. Kaykay deneyimini bizlere sunan ve nostalji hissiyatını bünyesinde barındıran günümüze ulaşan bu seri nadir franchise’lardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi ise Tony Hawk’s 3 + 4 remake sürümlerinin neden iptal edildiği gün yüzüne çıkıyor.

Video oyun sektöründe yer alan önemli bir isim olan Liam Robertson‘ın yeni videosunda, ilk oyunların remake sürümlerinin büyük başarısının ardından ikinci bir koleksiyon için adım atıldığı iddia ediliyor. İlk olarak Tony Hawk’s Pro Skate 1+2’nin yeniden yapım sürümleri bizlere sunulmuştu ancak içerisinde 3+4 oyunlarının da olması planlanmıştı. Geldiğimiz noktada bu sürümlerin iptal edildiğini aktarabiliyoruz.

Tony Hawk’s Efsane Seriler Arasında Bulunuyor

Tony Hawks Pro Skater remaster

Call of Duty ve daha fazlasıyla beraber ön plana çıkan yayıncı ekip Activision’ın, Tony Hawk’ın 3 + 4 teklifini reddettiği ve Vicarious Visions‘ın Call of Duty destek stüdyosu olarak çalışmasını tercih ettiği bildirildi. Vicarious Visions kaynaklarından biri Robertson’a, 1+2 oyunlarının yeniden yapım sürümlerinin haricinde diğer oyunlara pek vakit kalmadığını ancak bu fikrin masada olduğunu aktardı.

Activision Ocak 2021’de Vicarious Visions’ı bir destek ekibi olarak Blizzard’a katmayı planladığını duyurdu ve birleşme 2022’nin Nisan ayında resmileşti. Liam Robertson, Activision’ın 3 ve 4’ü yapacak bir ekip bulmaya çalıştığını ama Vicarious’a güvendikleri gibi kimseye gerçekten güvenmediklerini ifade etti. Kısacası, yine bir süredir masada olan ancak maalesef üzerinde çalışılmaya fırsat bulunmayan bir projeyle karşı karşıyayız. Şu anda oyun için herhangi bir gelişme bulunmuyor ve ne yazık ki rafa kaldırıldığını söyleyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.