Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2’ye Co-Op Güncellemesi Geldi

Tony Hawk's Pro Skater 1+2'ye ilk büyük güncellemesi geldi. Çok beklenen özellikler oyuna eklendi.

Vicarious Visions, Tony Hawk’un Pro Skater 1+2‘ye özel maç lobileri yaratma özelliğini ekledi. Oyunun çıkışından bu yana ilk güncellemesi, özel maçlarda birlikte kaymak isteyen arkadaşlar için yalnız bir co-op deneyimi dahil olmak üzere birkaç başka kolaylık özelliği ekliyor.

Tony Hawks Pro Skater 12 Co Op Guncellemesi

Şimdiye kadar, Tony Hawk’ın Pro Skater 1+2‘yi bir arkadaşla oynamanın tek yolu, bölünmüş ekranlı kooperatifle yüz yüze veya halka açık bir lobide çevrim içi olmaktı. Bu yüzden bu güncelleme oldukça önemli. Artık özel bir lobi oluşturabilir ve rekabetçi bir şekilde karşı karşıya gelebilir. İsterseniz sadece Free Skate‘de takılabilirsiniz. Çok oyunculu özelliği, resmi ve özel tüm haritalar için kullanılabilir. Bu günlerde yüz yüze takılmaktan çok çevrimiçi oyunlarda iletişim halinde olan arkadaşlar için kesinlikle bir nimet.

Stüdyo, Salı günü bir tweet ile sık sık talep edilen güncellemeyi duyurdu ve yeni güncellemenin şimdi indirilebileceğini onayladı. Vicarious Visions, henüz tam yama notlarını yayınlamadı ancak her zaman güvenilir olan Reddit topluluğu sizin için ele aldı. Yukarıda bahsedilen parti geçişi ve lider terfi özelliklerinin yanı sıra birkaç hata düzeltmesi ve küçük değişiklikler var. Kicker ile demiryolu boşluğu ve yoğun trafik sorunu giderildi, BS Rocket Tailslide, BS Fein Slide olarak yeniden adlandırıldı ve diğer bazı spesifik olmayan parti kurulum hataları giderildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.