Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tony Hawk’s Pro Skate Rakibi Kaykay Oyunu Wrekless Duyuruldu

Tony Hawk's Pro Skater gibi spor aksiyon oyunlarının eski geliştiricileri tarafından kurulan bir stüdyo olan Free Range Games, Wrekless'i duyurdu.

Tony Hawk’s Pro Skater ve 2000’li yılların diğer spor aksiyon oyunlarının eski geliştiricileri tarafından kurulan bir stüdyo olan Free Range Games, yepyeni bir kaykay oyununu duyurdu. Açıklanan detaylara göre yeni proje 50 oyuncuya kadar çevrimiçi olarak oynanabilen bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Wrekless adıyla bizlere sunulacak olan yapım 2024 yılının 3. çeyreğinde çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Ortaya çıkan detaylar sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda oyunun Steam üzerinden PC platformu için piyasaya sürüleceğini aktarabiliyoruz. Bunun dışında oyun tam sürümü olarak değil erken erişim sürümü ile beraber bizlere sunulmayı bekliyor. Erken erişim sürümü içerisinde 50 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu bir deneyim, park oluşturma editörü, mini oyunlar, güçlendirmeler, araçlar, işaretler, yeşillikler, portallar ve çok daha fazlası yer alacak.

Wrekless Tam Bir Kaykay Deneyimi Sunacak

Dikkat çekici karakter tasarımı ve ortamlarla beraber Wrekless erken erişim sürecinde yaklaşık olarak 1 yıl kalması planlanıyor. Bu süreç dahilinde oyuncu geri bildirimlerinin önemsenmesi hedefleniyor. Tam sürüm oyun içerisinde park kurma mekanikleri, mini oyunlar, karakter özelleştirme sistemi ve daha fazla seçenek bizlere sunulacak.

ss 49799e61c9a49b28951e5dc6a5abc

Kaykay kültürüne yepyeni bir bakış açısı sunmayı hedefleyen yapım dikkat çekici numaralarla beraber bizleri kendisine çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Wrekless oyunu içerisinde altınıza aldığınız kaykay ile beraber üst düzey hareketler sergileyebiliyor, diğer oyuncularla beraber mücadele edebiliyor, karşınıza çıkan platform zorluklarını aşmaya çalışabiliyorsunuz. Hatta aynı zamanda çatılarda, borular üzerinde ve rampalarda kendi yeteneklerinizi öne çıkarabiliyorsunuz.

Son olarak oyunun duyuru fragmanı yayınlanmış durumda. Bu içeriye bakarak oyuna nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.