TOME: Immortal Arena

MMORTS
Takip Et
8.5

Çok iyi

6.3

Kullanıcı

TOME: Immortal Arena Haberler

Tome: Immortal Arena Şampiyon Tanıtımı: Valora

MOBA Tome: Immortal Arena oynamaya karar verdim ama hangi şampiyonla oynasam diye düşünüyorsanız hepinizi Tome: Immortal Arena Valora şampiyonu tanıtım videosuna bekliyoruz. Muhteşem ve bembeyaz kanatları ile Valora sizlerle!

Tome: Immortal Arena Şampiyon Tanıtımı:Talia

Tome: Immortal Arena ilk bakış videomuz sonrasında yepyeni bir video ile karşınızdayız! Şampiyon tanıtımı yaptığımız videoda güzelliğiyle ün salmış Talia ile tanışacaksınız. Çok keyifli ve çok eğlenceli bir video ile yeniden karşınızdayız!

Yepyeni MOBA-TOME: Immortal Arena İlk Bakış

MOBA dünyasına yeni ayak basmış bir oyun! TOME! KIXEYE’ın yayıncılığını üstlendiği TOME: Immortal Arena ilk bakış videosunu sizler için hazırladık! İyi Seyirler!

Yepyeni Moba TOME Steam’e Geliyor!

KIXEYE’den muhteşem bir moba geliyor! Steam raflarında yerini almayı bekleyen TOME: Immortal Arena sevenlerini heyecana boğuyor!  Oyun geliştiricisi olarak adını yeni yeni duymaya başladığımız KIXEYE  Moba TOME: Immortal Arena için Steam açılış tarihini 21 Kasım olarak belirledi! Bu haberin dışında bir de 5v5 haritanın eklendiğini b...

Ücretsiz MOBA; TOME: Immortal Arena

League of Legends, DotA 2 de dahil neredeyse dünya üzerindeki bütün MOBA’lardaki en büyük sorunumuz, oyunun belli bir yerden sonra çıkmaz bir hal alması. Ortalama bir oyun 25 – 40 dakika arası sürerken, karşılıklı mücadele ederken sinir stress yapılması gibi bir çok durum. Hele bir de tHele bir de takımınız ezikelrle dolu ise ...

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol