Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tomb Raider’ın Yeni Oyunundan Heyecanlandıran Haber!

Resmi Tomb Raider web sitesi, yeni oyunun sinyallerini veren bir şekilde güncellendi.

Fazla ümitlenmeyin ama resmi Tomb Raider web sitesi, seriyle ilgili “son dakika haberleri” hakkında e-postalara kaydolmanıza izin verecek şekilde güncellendi. Oyun hakkında bazı e-postalar alabilmeniz için bir web sitesinin güncellenmesi, oyunun kesin olarak çıkış yapacağı anlamına gelmiyor ancak kesinlikle heyecanlanmak için yeterli.

Web sitesindeki güncelleme ilk olarak Twitter kullanıcısı thetreeble tarafından tespit edildi; daha sonra oyunun fan haber hesabı SmashLara tarafından paylaşıldı ve serinin hayranlarını umutlandırdı. Ayrıca serinin 2018’den beri bir oyunu çıkmadığı ve geçen yıl Crystal Dynamics’te Amazon Games’in yayıncısı olduğu yeni bir oyunun geliştirilmekte olduğunu onaylandığı için yeni oyunun duyurusunu zaten bekliyorduk.

Yeni Tomb Raider Oyunu Yolda

Tomb Raider'ın Yeni Oyunundan Güzel Haber!

Bunun da ötesinde, Miller Ross daha önce bu yıl yeni bir Tomb Raider oyununun piyasaya sürülmesinin planlandığını bildirmişti. Ross, başka bir Crystal Dynamics oyunu olan Marvel’s Avengers hakkında resmi açıklamalardan önce doğru bilgiler paylaştı, bu nedenle yeni bir Tomb Raider oyunu hakkında da bilgi sahibi olması şaşırtıcı olmaz.

Tabii ki, bunların hepsi spekülasyon. Gamescom Açılış Gecesi Canlı önümüzdeki hafta yayınlanacak, bu nedenle yeni oyunu orada görmemiz mümkün ancak ev sahibi Geoff Keighley’nin diğer büyük etkinliği The Game Awards’da da oyunu görebileceğimizi belirtelim.

Ayrıca bu yılın başlarında Amazon’un, geçen yıl hem fikri mülkiyetleri hem de geliştirici Crystal Dynamics’i satın alan Embracer Group’tan serinin haklarını tamamen satın aldığı bildirildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.