Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tomb Raider I-III Remastered İçin Yeni Güncelleme Yayımlandı

Sevilen oyun stüdyosu Aspyr tarafından biz oyun severlere sunulan Tomb Raider I-III Remastered için yepyeni bir güncelleme yayınlandı.

Sevilen oyun stüdyosu Aspyr tarafından biz oyun severlere sunulan ve ikonik bir karakteri bünyesinde barındıran Tomb Raider I-III Remastered için yepyeni bir güncelleme yayınlandı. Oyun çıkışından bu yana çeşitli güncellemeler aldı ve şu anda bu yama üçüncü büyük sürümü beraberinde getiriyor. Yeni yama ile beraber çeşitli sorunlar ortadan kaldırılıyor ve aynı zamanda modellemelerin iyileştiğini de söyleyebiliriz.

Daha fazla detaya girecek olursak üçüncü büyük güncelleme üç oyun içerisine de çeşitli eklemeler getiriyor. Bunun yanı sıra ince ayarlarla beraber kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Öncelikle yeni yama kıyafetinizi istediğiniz zaman özelleştirmenize olanak tanıyan yepyeni bir kıyafet seçeneği sunuyor. Bu sayede istediğiniz tarzda kostüm giyebilir ve diğer oyunculardan farklı olabilirsiniz. Ayrıca her üç oyunda da modern aksiyon kontrolleri elden geçiriliyor.

Tomb Raider Karakterinin Modeli İyileştirildi

Tomb Raider sevilen bir yapıyı içeriyor ve oyuncular tarafından bir hayli oynanıyor. Güncelleme ile gelen yenilikler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda Lara Croft karakterinin 3D modelinin de geliştiğini söyleyebiliyoruz. Ayrıca bazı menülerde Yunanca çevirilerin çok geniş bir şekilde görünmesi sorununu da ortadan kaldırılıyor. Bunun yanı sıra bazı görsel iyileştirmelerin de bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz.

Tomb Raider

Öte yandan tamamen ücretsiz olarak sunulan bu güncelleme ilk oyunda yarasaların ölüm anında yarasaların titremesi sorununu düzeltiyor. Ayrıca ikinci oyunda Soğuk Savaş bölümünde kar motosikletinin yanlış dokuya sahip olması sorununu da çözüyor. Diğer taraftan ana karakter Lara Croft’un bulunduğu posterlerin artık HD bir şekilde bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz. Tam yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.