Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tomb Raider: Angel of Darkness Remake Demosu Yayımlandı

Tomb Raider Serisinde yer alan oyun için yeni bir demo sürümü yayınlandı. Bu demo sürümü içerisinde hayran yapımı yeniden yapım projesinden detaylar yer alıyor.

Tomb Raider serisini hemen hemen hepiniz bilirsiniz. İkonik bir seri haline gelen aksiyon macera ve platform oyunu için yeniden yapım sürümleri günümüze ulaşmaya devam ediyor. Şimdi ise 2021 yılında geliştirilmesine başlanan Tomb Raider: Angel of Darkness adlı yeni bir hayran yapımı remake projesinden bir demo yayınlandı. Bu demo şu anda oynanabilir bir içeriği bünyesinde barındırıyor ancak hala geliştirilme aşamasında bulunuyor.

Tomb Raider: Angel of Darkness remake hayran yapımı projesi Unity Engine oyun motoruyla geliştiriliyor. Fan yapımı olduğu için elbette büyük çaplı bir yapımla ne yazık ki karşılaştırmak mümkün olmuyor. Alfa öncesi demo sürümü oyun hakkında ve yeniden yapım sürüm hakkında bizlere bazı fikirler veriyor. Aynı zamanda oyunun orijinal mekaniklerinden burada görebiliyoruz. Demo içerisinde yalnızca bir bölüm bulunuyor. Bu bölümde de yapabileceğiniz belli başlı hareketler yer alıyor.

Tomb Raider Demosu Dikkat Çekiyor

Yayınlanan demo sürümü ile beraber merdivenlere tırmanabilecek, el feneri kullanabilecek, çevreyi keşfedebilecek ve bir yandan da düşmanla savaşabileceğiz. Dolayısıyla bu demo sürümü içerisinde oyunun geri kalanında yapılabilecek unsurların kısa bir fragmanı yer alıyor diyebiliriz. Basit bir teknoloji demosu olarak karşımıza çıkan bu sürüm yine de bazı Tomb Raider hayranlarının ilgisini çekecek türden.

Tomb Raider Angel of Darkness La

Tomb Raider: Angel of Darkness ilk olarak 2003 yılında piyasaya sürüldü ve serinin en kötü oyunu olarak kabul ediliyor. Bunun ise zayıf kontrollerinden, garip kamera açılarından ve sorunlu savaş mekaniğinden kaynaklandığı belirtiliyor. Bunun dışında çıkışı ile beraber oyun içerisinde birçok sorun da mevcuttu. Dolayısıyla şu andaki demo orijinal oyuna kıyasla daha sorunsuz bir deneyimi bünyesinde barındırıyor. Demoya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.