Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tom Hiddleston, Loki’nin Biseksüel Olması Hakkında Konuştu

Ünlü oyuncu Tom Hiddleston, Marvel Sinematik Evreni'nde (MCU) hayat verdiği Loki karakterinin biseksüel olduğunu açıklamasını "küçük ama önemli bir adım" olarak nitelendirdi.

Yaklaşık 15 yıla sayısız film, dizi ve karakter sığdıran Marvel Sinematik Evreni (MCU), son olarak Doctor Strange in the Multiverse of Madness ile karşımıza çıktı. İlk döneme kıyasla artık toplumun daha geniş bir kesimini kapsayan filmlere ve karakterlere yer veren Marvel Studios, özellikle Disney Plus dizisi Loki‘de çok önemli bir adım attı.

Tom Hiddleston tarafından canlandırılan kurnazlık tanrısı, bir sahnede biseksüel olduğunu açıklamıştı. The Guardian‘a bir röportaj veren ünlü aktör, Loki karakteri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Loki dizisiyle karakterini büyük ekrandan küçük ekrana geçirmenin onur verici olduğunu belirten Hiddleston, odak noktasının karakter ve hikaye bütünlüğünü korumak olduğunu söyledi.

“Loki’nin Biseksüel Olduğunu Açıklaması Çok Anlamlı”

loki biseksüel

“Loki’nin biseksüel olduğunu açıklamasının, pek çok insan için anlamlı olduğunu umuyorum” diyen İngiliz aktör, “Bu küçük bir adımdı ve gidilecek daha çok yol var. Ama kesinlikle hepimiz için önemliydi” şeklinde konuştu. Buna karşın, Loki’nin cinsel yönelimini paylaşma şekli biraz hayal kırıklığına yol açmış gibi görünüyor. Örneğin; ünlü senaryo yazarı Russel T. Davies, karakterin biseksüel olduğunu doğrudan söylememesini “gülünç, korkak ve zayıf bir davranış” olarak tanımlıyor.

Her şeye rağmen farklı cinsel kimliklerin Marvel evreninde temsil edilmesi son derece önemli. Bu arada Loki 2. sezonun yolda olduğunu da belirtelim, ancak ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmadı. Marvel filmleri izleme sırasını açıkladığımız rehberimize göz atmayı ihmal etmeyin! Ayrıca en iyi Disney Plus dizilerini sıraladığımız listemiz de ilginizi çekebilir!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.