Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Tom Hardy’nin Venom’u Fortnite’a Geldi!

Inception, The Dark Knight Rises ve Dunkirk gibi filmlerden tanınan ünlü İngiliz aktör Tom Hardy, Eddie Brock / Venom görünümü ile Fortnite'a geldi.

Fortnite karakterleri, her geçen gün yeni bir isimle genişliyor. Battle royale adasına katılan son figür, beyaz perdede Tom Hardy tarafından canlandırılan Eddie Brock, nam-ı diğer Venom oldu. Yılın en merak edilen filmlerinden Venom Let There Be Carnage çıkış tarihinin yaklaşmasına takiben Fortnite‘a eklenen ikonik karakter, oyundaki diğer Marvel karakterlerinin arasına katılacak.

Geçtiğimiz günlerde başlayan Fortnite 8. sezon, Venom’un ezeli düşmanı Carnage’i de içeren bir savaş biletine sahip. Hatırlayanlar olacaktır, bu işbirliği daha önce de gerçekleşmiş ve büyük bir ilgi görmüştü. Fakat bu seferki crossover, Carnage’in de katılımıyla çok daha heyecan verici görünüyor.

Fortnite Karakterleri Arasında Eddie Brock / Venom da Eklendi

fortnite karakterleri Fortnite venom

Bugünden itibaren içerik mağazasında yeni Eddie Brock kıyafetini bulabilir ve öfkenizi serbest bırakmak istediğinizde, ölümcül koruyucu Venom’a dönüşmek için dahili Venom Dönüşümü ifadesini kullanabilirsiniz. Eddie Brock kıyafetine ayrıca Simbiyot Tırpanı kazması da dahil.

Dahili ifade ve kazmasıyla birlikte Eddie Brock’u tek başına veya Venom Paketi‘yle birlikte alabilirsiniz. Bu pakette çizgi romana dayalı Venom kıyafeti de dahil olmak üzere, yeni ve geri gelen Venom içerikleri bulunuyor. Paketi satın alan oyuncular Biz Açız emojisini de alacaklar. Eddie Brock’un tekrar kontrolü almasını istediğinizde yapmanız gereken tek şey Venom Dönüşümü ifadesini kullanmak.

Tom Hardy, Ünlü Marvel Karakteri ile Fortnite’ta Yer Alacak

Unutmadan şunu da söyleyelim. Venom Paketi’ndeki içeriklere zaten sahip olan oyuncular bu paketi daha az V-Papel karşılığında satın alabilecekler. Geçtiğimiz aylarda Ryan Reynolds, LeBron James, Harry Kane, Ariana Grande ve Will Smith gibi ünlülere dayanan yeni Fortnite karakteri de eklenmişti. Daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol