Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

6.1

Kullanıcı

Tom Clancy’s The Division 2’nin İlk Ücretsiz Bölümü İki Yeni Görev Ve Bir Keşif Modu Getiriyor!

Tom Clancy's The Division 2'nin ücretsiz bölümü hakkında detaylar geldi.

Ubisoft’un 2019’un Mart ayında konsol ve bilgisayar oyuncularına sunduğu Tom Clancy’s The Division 2 şu sıralar oldukça güzel bir süreç geçiriyor. Yakında oyunculara yeni bir bölüm sunacak olan yapım yeni içerikler alacak.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta Tom Clancy’s The Division 2’ye yeni bir bölümün geleceğinden bahsetmiştik. Bugün yeni bölüm hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre yakında The Division 2’nin oyuncularına ilk ücretsiz bölüm sunulacakmış. Ücretsiz bölüm içerisinde oyunculara iki yeni görevin yanı sıra bir de keşif modu sunulacakmış. İlk olarak Season Pass sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak olan ücretsiz bölüm 23 Temmuz’da oyuncuların karşısına çıkacak.

Ücretsiz bölüm tüm oyunculara ise 30 Temmuz’da sunulacak. Oyuna gelecek olan iki yeni görev ooyuncuları Washington DC’nin dışına çıkaracak ve askeri bir konvoyu konu alacak. İlk görevin adı Campo White Oak olarak duyurulurken, ikinci görevin adı ise Outcast olarak belirtiliyor.

Yeni mod ile de oyuncular yeni içerikler keşfedebilecekler. Zaten bu mod da keşif üzerine kurulu bir şekilde karşımıza çıkacak. Keşif modunda oyuncular askeri konvoyda hayatta kalmaya çalışan askerleri arayacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol