Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı


Tom Clancy’s The Division 2’den Gerçek Hayat Karşılaştırmalı Yeni Bir Fragman Geldi!

Tom Clancy's The Division 2'nin gerçek hayat fragmanı oldukça hoş görünüyor.

Yarın PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulacak olan Tom Clancy’s The Division 2’den yeni görüntüler gelmeye devam ediyor. İki gün önce yayınlanan gerçek dünya karşılaştırılmalı video şu sıralar ilgiyle izleniyor.

Epic Store’da bilgisayar oyuncuları için 309.00 TL olarak satılan Tom Clancy’s The Division 2, yarın konsol ve bilgisayar platformunda lansmana çıkacak. Aksiyon rol yapma oyunları arasına farklı bir hava getirecek olan yapım, haftalardır yayınlanan fragmanlar ile ne kadar zengin ve kaliteli bir içeriğe sahip olacağını oyuncuların gözleri önüne serdi. 13 Mart’ta yayınlanan gerçek hayat temalı fragman ile de ilgiyi üzerine çeken The Division 2 yarın oyuncuların karşısına çıkacak.

Hayatta kalma teması ile milyonlara ulaşmayı hedefleyen oyunda savaş sahneleri oldukça başarılı bir şekilde karşımıza çıkacak. Oyunun gerçek hayat fragmanında da ne kadar gerçekçi bir yapıda olacağı gözler önüne serilirken, grafik açıları da mükemmel görünüyor. Güneşin hareket etmesi, suyun berraklığı, bayrakların dalgalanması ve daha fazlası oyunculara sürükleyici bir deneyim sunacak.

Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol