Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tom Clancy’s The Division 2 Yeni Bir Oyun Modu Alacak

Sonunda Ubisoft, The Division 2 için tamamen yeni bir oyun modunun yolda olduğunu ve 1 Nisan'da bir Açık Test Sunucusu planlandığını doğruladı.

Ubisoft’un 1 Nisan Cuma günü yeni bir oyun modu için bir Açık Test Sunucusuna ev sahipliği yapmayı planlamasıyla birlikte Tom Clancy’s The Division 2 Sezon 9 ile ilgili ayrıntılar nihayet yakında ortaya çıkacak. Ek bir oyun modundan ve yapı çeşitliliğini geliştirmek için tasarlanmış seviyelendirme sisteminde değişikliklerden oluşan 2021’in sonlarına ait bir güncelleme yapılacak.

Ubisoft, özellikle geliştirme ekibinin gerçekten yüksek kaliteli bir ürün sunmak için ekstra zamana ihtiyacı olduğunu öne sürerek The Division 2’nin 2021 sonlarında Ekim ayındaki güncellemesini ertelemişti. Fazlasıyla iddialı yeni sezonun ve ilgili tüm içeriğin Şubat 2022’de yayınlanmaya başlayacağı konusunda ısrar etti. Bu planlarda gerçekleşmedi ancak Ubisoft’tan konuyla ilgili en son haberler göz önüne alındığında artık güncellemenin akıbeti belli olacak.

The Division 2’nin Test Sunucusu 1 Nisan’da Açılacak

The Division 2

Oyunun resmi Twitter sayfasındaki bir gönderi, nihayet oyunun bir sonraki büyük güncellemesi hakkında üstünkörü ayrıntılar paylaştı. İlk olarak geliştirme ekibi, Sezon 9 ile ilgili haberlerin “yakında” açıklanmaya başlayacağını söyledi. Ubisoft, Sezon 9’un yeni oyun modu için 1 Nisan’da bir test sunucusu açacak. Buna ek olarak Ubisoft, Uzmanlıklarda daha önce Sezon 9’un erken kullanıma sunulması için planlanmış olmasına rağmen bu özelliğin “4. Yıl Güncellemesi” dahilinde yayınlanacağını belirtti.

Oyuncuların The Division 2‘nin uzun zamandır beklenen yeni oyun modunu yakın gelecekte nihayet deneyim edebileceklerini görmek güzel. Bununla birlikte güncellemenin 1 Nisan’da duyurulacak olması “Ubisoft şaka mı yapıyor?” sorusunu da gündeme getirdi. Bölüm 2, son not güncellemesinden bu yana ne kadar zaman geçtiği göz önüne alındığında, bu kadar ayrıntılı bir düzen kurmayı göze alamaz, bu yüzden yarının test sunucusunun gerçekten söz verildiği gibi açılmasını umuyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.