Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
9.4

Mükemmel

5.8

Kullanıcı

Tom Clancy’s The Division 2 Yayınlandıktan Sonra Üçüncü Taraf Mağazalarda Satılmayacak!

The Division 2, lansmana çıkar çıkmaz üçüncü taraf mağazalar üzerinden satın alınamayacak.

Ubisoft’un en çok beklenen oyunu olarak aylardır haberler de yer bulan Tom Clancy’s The Division 2’nin çıkışına geri sayımlar devam ediyor. Çıkışına tam 1 hafta kalan oyun konsol ve bilgisayar platformunda milyonlarca oyuncu tarafından bekleniyor.

Aksiyon ve gerilim yüklü bir dünyaya dahil olacağımız Tom Clancy’s The Division 2 ile bizleri oldukça geniş bir içerik bekliyor. Haftalardır yayınlanan fragmanlar ile oyuncuların iştahını kabartan Ubisoft, bilgisayar platformu için Tom Clancy’s The Division 2’yi önce Steam’de ön siparişlere sunmuştu. Aralık 2018’da Epic Games’in dijital oyun mağazası Epic Store’un yayın hayatına başlaması ile birbirinden yeni önemli oyunları adeta Steam’den çekip almıştı. Bu oyunlardan birisi de The Division 2 olmuştu.

Epic Store ve Ubisoft arasında yapılan özel bir anlaşma ile The Division 2’nin 12 ay boyunca Epic Store’da yayınlanması kararlaştırılmıştı. Konuyla ilgili bugün yeni bir detay daha ortaya çıktı.

PC Gamer’ın haberine göre  oyunun 15 Mart’ta yayınlanmasından sonra üçüncü taraf mağaza ve sitelerde satışı yasaklanacakmış. Örneğin Gamesplanet ve Green Man Gaming gibi üçüncü taraf sitelerde satılan The Division 2, 15 Mart’tan sonra satışlara kapatılacakmış. Ayrıca Uplay gibi mağazalardan alınan kodlar da geçersiz olacakmış.

Gamesplanet’te yer alan The Division 2 sayfasına da göz attığımızda özetle ‘Tom Clancy’s The Division 2’nin 15 Mart’ta yayınlanmasından sonra Gamesplanet gibi üçüncü taraf mağazalarda oyunun satılmayacağını bildirmek zorundayız’ açıklaması yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol