Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tom Clancy’s The Division 2, 17 Mart’ta Google Stadia’ya Gelecek

Tom Clancy's The Division 2'nin Stadia tarihi 17 Mart olarak duyuruldu.

Bilgisayar ve konsol platformu oyuncuları için lansmana çıkan ve günümüze kadar bir kesim oyuncuyu tatmin edemeyen Tom Clancy’s The Division 2 şimdide Google Stadia’ya gelmeye hazırlanıyor. Yapım PC platformu için çapraz olarak oynanabilecekmiş.

Tom Clancys The Division 2 17 Mart’ta Google Stadia’ya Gelecek 2

Şu sıralar Epic Store üzerinde yüzde 50 indirimle 154.00 TL olarak satışlarına devam eden Tom Clancy’s The Division 2 indirimli fiyat etiketi ile oyuncularını artırmaya devam ederken oyunun Stadia’ya geleceği tarih netleşti. Hatırlayacağınız üzere haftalar önce yaptığımız haberler de oyunun Stadia’ya da geleceğinden söz etmiştik. Bugün oyunun Stadia sürümünün ne zaman karşımıza çıkacağı bir kez daha netleştirildi.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Tom Clancy’s The Division 2’nin Stadia sürümü 17 Mart’ta lansmana çıkacakmış. Oyun diğer platformlardaki tüm güncellemeleri ile Stadia abonelerine sunulacakmış. Ayrıca yapılan haber içerisinde Stadia ve PC kullanıcılarının çapraz olarak birlikte oynayabilecekleri ifade edilmiş. Yapım Stadia’da oldukça kaliteli grafiklere ev sahipliği yapacak.

Son olarak haberin devamında Ubisoft’un bazı oyunlarının da ne zaman Stadia’ya geleceği belirtilmiş. The Crew 2 25 Mart’ta, Monopoly ise 28 Nisan’da Stadia’ya gelecekmiş.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.