Tom Clancy’s The Division 2

Takip Et
8.5

Çok iyi

1.7

Kullanıcı

Tom Clancy’s The Division 2, 13 – 16 Haziran Tarihleri Arasında Bedava Olacak!

Tom Clancy's The Division 2 yarın oynaması ücretsiz olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Mart 2019’da lansmana çıkan ve günümüzde geniş kitleler tarafından hem bilgisayar hem de konsol platformunda oynanan Tom Clancy’s The Division 2 oyuncuların yüzünü güldürecek bir adım atmaya hazırlanıyor.

Yayınlandığı dönem çeşitli hatalar ile eleştirilen The Division 2, zamanla aldığı güncellemeler ile bu sorunları ortadan kaldırdı. Aldığı güncellemeler ile mevcut olan hatalarının büyük bir bölümünden arınan yapım, oyuncuların yüzünü güldürecek bir duyuru ile gündeme geldi. Oyunun resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre 13 Haziran – 16 Haziran tarihleri arasında Tom Clancy’s The Division 2 oynaması ücretsiz olacakmış.

PC platformu için Epic Store üzerinde yayınlanan yapım belirtilen tarihlerde tüm platformlar için ücretsiz olarak oynanacak. The Division 2’yi 13 Haziran – 16 Haziran tarihleri arasında ücretsiz olarak oynamak isteyen PC oyuncuları, uPlay üzerinden hesap açmak zorunda kalacaklar. uPlay hesabı olan oyuncuların yeniden hesap açmalarına gerek yoktur.

PlayStation 4 oyuncuları oyunun PS4 sayfası üzerinden, Xbox One oyuncuları da Microsoft’un sayfası üzerinden ücretsiz olarak oyunu deneyimleme fırsatı elde edecekler.

Buna ek olarak yapım PC oyuncuları için Epic Store’da yüzde 50’ye varan indirimler ile satılmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol