Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
6

Kullanıcı

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in Shifting Tides Operasyonu Test Sunucularına Geldi!

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'in yeni operasyonu test sunucularında oyunculara sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

50 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam eden Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege dün haberlerimizde yer bulmuş ve yeni operasyonu olan Shifting Tides’ı tanıtmıştı. 3 Aralık’ta lansmana çıkacak olan yeni operasyonla ilgili yeni gelişmeler geldi.

Dün haberlerimizde yer bulan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in en yeni operasyonu Shifting Tides’ın oyunculara neler getireceğinden söz etmiş ve belirtilen operasyonun 3 Aralık’ta tüm oyuncuların karşısına çıkacağından bahsetmiştik. Bir erkek bir de dişi bir karakter getiren yeni operasyon için günler sayılmaya devam ediliyor. Bugün gelen bilgiler ile yeni operasyon test sunucularına yüklenmiş. Oyuncular test sunucuları üzerinden yeni operasyonu oynayabilirlermiş.

PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre 3 Aralık’ta başlayacak olan oyunun yeni sezonu ile yeni operasyon da oyunculara sunulacak. Kali ve Wamai adında iki yeni operatörü de karşımıza çıkaracağı ifade edilen Shifting Tides şuanda sınırlı bir oyuncu tarafından oynanabiliyormuş.

Yeni operasyon şuan test sunucularında yer alırken oyuncular tarafından oynanabiliyor ve hataları geliştirici ekip tarafından gideriliyormuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol