Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Takip Et
6

Kullanıcı

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in Shifting Tides Operasyonu Bugün Yayınlanacak!

Rainbow Six: Siege’in beklenen operasyonu gün içerisinde lansmana çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyuncuları tarafından merakla beklenen Shifting Tides operasyonu bugün lansmana çıkacak. Oyun içerisine yeni görevler getirecek olan yeni operasyon için geri sayımlar devam ediyor.

Ubisoft tarafından geçtiğimiz Kasım ayında duyurulan Rainbow Six Siege’in yeni operasyonu Shifting Tides şu sıralar piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Oyunculara yeni içerikler sunacak olan yeni operasyon, beraberinde iki farklı karakteri de oyuncuların karşısına çıkacak.

PC Games N’in haberine göre Shifting Tides operasyonu ile oyunculara iki farklı karakter sunulacakmış. Bu karakterlerin adları Kali ve Wamai olarak belirlenirken, Kali’nin dişi, Wamai’nin ise erkek bir karakter olduğu ifade edilmiş. Çeşitli zorlukların yanı sıra Kali karakterine özel bir keskin nişancı tüfeği de getirecek olan operasyon oldukça zengin bir içeriğe sahip olacak.

Tema Parkı adında yeni bir haritayı da getirecek olan operasyonun dosya boyutu oyuncular ile paylaşılmazken gün içerisinde yayınlanması bekleniyor. Bilindiği üzere bu operasyon daha önce test sunucularına yüklenmişti.

Yeni zorluklar, yeni operatörler, yeni içerikler ve daha fazlası Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in yeni güncellemesi ile oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol