Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in En Yetenekli Oyuncuları Hangi Ülkelerde?

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'in en yetenekli ülkeleri belli oldu. Türkiye altıncı sırada yer aldı.

Günümüzün en popüler FPS oyunları arasında yer alan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, aldığı güncellemeler ile içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Aksiyon ve gerilim bakımından oyunculara bekleneni veren başarılı oyun, satışlarına da devam ediyor.

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden oyuncuların isteklerine fazlasıyla karşılık veren Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in oyuncularına büyük önem veriyor. Günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanan başarılı oyun, son yayınladığı istatistiklerle birlikte oyuncuların da yüzünü güldürmeyi başardı. Oyundaki başarı sıralamasının en üstünde yer alan Diamond seviyesine çıkan oyuncuların hangi ülkelerden olduğunu açıklayan Ubisoft, oyuna olan ilgiyi de bir kez daha gözler önüne serdi.

Ubisoft’un açıklamasına göre en yetenekli Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyuncuları Almanya olarak kayıtlara geçmiş. CS:GO’dan sonra ülkemizdeki en popüler FPS oyunlarından bir tanesi ola Rainbow Six Siege, Türk oyuncular ile altıncı sırada yer aldı. Son yıllarda Espor’a düşkünlükleri bilinen İngiltere ve Rusya sıralamada alt sıralarda yer alırken, ülkemiz oyuncuları Rusları ve İngilizleri sollayarak altıncı sırada yer almış. Yukarıda yer alan görselde Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege’in en yetenekli oyuncularının hangi ülkelerden çıktığını görebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol