Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’ın Yeni Güncellemesi Yeni Mod Olan Mercenaries’i Ortaya Çıkarıyor!

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands'ın battle royale modu duyuruldu.

Ubisoft’un üçüncü şahıs kamera açılarına sahip olan oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands bugün yeni bir güncelleme alacak. Güncelleme ile oyunculara battle royale tarzında bir mod olan Mercenaries sunulacak.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl Ubisoft yaptığı bir açıklama da üçüncü şahıs oyunu olan Ghost Recon Wildlands için bir battle royale modunun şuan için gelmesinin zor olduğunu ifade etmişti. 1 yıl aradan sonra oyuna battle royale modu getirmeyi planlayan ve bugün oyunculara yeni modu sunacak olan ekip, resmi web sitesi üzerinden müjdeyi verdi.

Oyuna bugün gelmesi planlanan yeni modun adı Mercenaries olarak duyuruldu. Oyuna sahip olan tüm oyuncular için tamamen ücretsiz olarak yayınlanacak olan Mercenaries, tek başımıza maçlar yapabilme fırsatı verecek. Oyuncular yeni mod ile harita üzerinde tek başlarına ve silahsız olacaklar. Silahlar ve ekipmanlar yerlerden toplanabilir olacak.

Yeni mod 8 kişiyi destekleyecek. 8 farklı oyuncu birbirleri ile PvPvE maçlarına katılabilecekler. Oyunculara hayatta kalma deneyimi sunacak olan yeni mod  gün içerisinde gelecek olan güncelleme ile ücretsiz olarak sunulacak.

Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol