Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’in 1.1.0 Güncellemesi Yarın Yayınlanacak!

Ghost Recon Breakpoint yarın alacağı güncelleme ile yine iyileştirmeler yapacak.

Bilgisayar sürümü Epic Store üzerinde lansmana çıkan ve günümüzde konsollar üzerinde de oynanmaya devam eden Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint şu sıralar yeni bir güncelleme almaya hazırlanıyor.

2020 yılına girmemiz ile birlikte piyasaya yeni oyunlar çıkmaya devam ederken birbirinden güzel oyunlar da çeşitli güncellemeler almaya devam ediyor. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’de yeni güncelleme alacak olan oyunlar arasında yer alıyor. Yapım yarın 2020 yılına dair ilk güncellemesini oyunculara sunacak.

Bugün PC Games N’in haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Ghost Recon Breakpoint’in 1.1.0 güncellemesi 28 Ocak yani yarın lansmana çıkacakmış. Şubat ayında dev bir güncelleme daha alacağı söylenen yapım yarın alacağı güncelleme ile birçok hatayı çözüme kavuşturacak, çok sayıda iyileştirme yapacakmış.

Oyunun resmi web sitesi üzerinde yer alan güncelleme notlarına göre oyundaki gece görüş üzerinde birçok iyileştirmeler yapılmış. Güncelleme sonrasında kafalarından vurulan düşmanlar artık çığlık atamayacak ve bağıramayacaklar. Güncellemeye ek olarak yarın Terminator Live etkinliği de başlayacak.

Geliştirici ekip güncelleme notlarının sonunda yakında gelecek planları için bazı paylaşımlar yapacaklarını duyurdular.

Güncelleme notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol