Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tom Clancy Serisinin İlk Mobil Oyunu ShadowBreak Duyuruldu

En son olarak Wildlands ile gündeme oturan Tom Clancy serisi, ilk mobil oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Kısa süre önce piyasaya çıkan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oyunuyla listeleri kasıp kavuran Ubisoft, Tom Clancy serisi tutkunlarını memnun edecek bir haberle geldi. Artık mobil cihazlarınız üzerinden de Tom Clancy ekolüne dahil olabileceksiniz. Androis ve İOS için piyasaya çıkacak olan mobil oyun Tom Clancy’s ShadowBreak resmi olarak duyuruldu.

tom clancy shadowbreaker

Tom Clancy serisinden çıkmış herhangi bir mobil oyun bulunmuyordu. ShadowBreak bu seriden çıkan ilk mobil oyun olma özelliğini taşıyacak. Mobil cihazlar ve tabletler için yaratılacak olan oyundan, PC ya da konsollarda aldığımız performansı ve oynanışı beklemek hatalı olacaktır.

Oyun hem gerçek zamanlı hem de çok oyunculu bir keskin nişancı oyunu olarak tanıtıldı. Birden fazla tarzı başarılı bir şekilde bir araya getirirse yüksek indirilme sayılarına ulaşabileceğini düşünüyoruz. Ubisoft’a bağlı olan Ubisoft Halifax tarafından Kanada’da geliştirildiğini de ekleyelim. Halifax stüdyosu mobil oyunlar üzerine uzmanlaşmış bir geliştirme ekibine sahip.

Oyun Youtube üzerinden paylaşılan sinematik bir fragmanla duyuruldu. Ubisoft’un internet sitesinde çeşitli ekran görüntüleri de bulunuyor. Aşağıda hem ekran görüntülerine hem de duyuru fragmanına erişebilirsiniz. Oyunun internet sitesine gitmek isteyenler buraya tıklayabilir.

shadowbreak ss 1

shadowbreak ss 2

shadowbreak ss 3

shadowbreak ss 5

YouTube video

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.