Tokyo Mirage Sessions #FE Encore 17 Ocak’ta Nintendo Switch’e Çıkacak

Tokyo Mirage Sessions'ın devamı olan #FE Encore 17 Ocak'ta Nintendo Switch'e çıkıyor.

Tokyo Mirage Sessions ilk kez 26 Aralık 2015’de oyuncuların karşısına çıktı. Karakterlerin ve oyunun başarısından sonra oyunun yapımcısı olan Atlus oyunun yeni sürümü olan Tokyo Mirage Sessions #FE Encore’u 17 Ocak 2020 tarihin’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İncelemeler gelmeye devam ederken Nintendo, Switch versiyonundaki çeşitli kostümler de dahil olmak üzere yeni özelliklerin bazılarını özetledi. Buna Itsuka Aoi’yi Persona 5’ten Joker’e benzeten “Asi Joker” kıyafeti de dahil. Tokyo Mirage Sessions #FE Encore’da yeni hikaye içeriği, yeni bir şarkı ve ek kostümler ile birlikte geliyor.

Platform olarak Nintendo Switch’e çıkacak olan oyunun türü RPG, tek oyunculu olarak oynanan oyunun boyutu ise 11.3 GB olarak belirlendi.

Görsel efektleri bir hayli canlı olan oyunun göze farklı gelen karakterlerde mevcut. Aynı zamanda hikayeli de olduğu için biraz da sizin vereceğiniz kararlara göre şekillenecek.

Yapımcı firma Atlus hikaye zenginliklerine oldukça güveniyor, ve gelecekte yapacakları güncellemeler ile daha da hikayeyi zenginleştirmeyi ve oynanabilirliği arttırmayı planlıyorlar.

Oyunun fiyatı ise Nintendo’nun kendi sitesinde 59.99 dolar olarak duyuruldu.

Aşağıdan oyunun trailer’ına göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol