Tokyo Ghoul: re Call to Exist Gets 2 15 Kasım’da PlayStation 4 Ve PC’ye Gelecek!

Tokyo Ghoul: re Call to Exist Gets 2'nin PlayStation 4'te oynanış videosu yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ünlü Japon yayıncı Bandai Namco 2019 model oyunlarına ağırlık vermeye devam ederken gözler Tokyo Ghoul serinin en son oyunu Tokyo Ghoul: re Call to Exist Gets 2’ye çevrildi. Oyun haftaya lansmana çıkacak.

blank

Anime tarzındaki oyunlar üzerinde epey başarılı olan ve milyonlarca oyuncunun gönlüne taht kuran Bandai Namco yeni oyunlarından bir tanesi olan Tokyo Ghoul: re Call to Exist Gets 2’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. PlayStation 4 ve PC platformu için 1 yıldan fazla uzun bir süredir geliştirilmeye devam edilen yapım yoğun görsel efektler eşliğinde oyunculara eşsiz bir dövüş dünyası sunacak.

Birbirinden farklı karakter modellemelerinin yer aldığı yapımda karakterlerin kendilerine özgü yetenekleri ve özellikleri yer alacak. Gerçekçilikten uzak bir oynanışa sahip olan yapımda oyuncular hem düşmanlar ile hem de çeşitli yaratıklar ile mücadele edecek ve hayatta kalmaya çalışacaklar.

12 Kasım’da lansmana çıkacak oyun için yeni oynanış videoları yayınlayan Bandai Namco, oyuncuları nasıl bir atmosferin beklediğini detaylı olarak gözler önüne seriyor. Oyunda karşımıza çıkacak olan efektler ve düşmanlarda yeni oynanış videolarında geniş bir yer buluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol