Tim Cook: Apple’dan Şaşırtıcı Yeni Ürünler Geliyor

Apple'ın sıradaki ürünleri heyecan verici olacağa benziyor.

Eğer Apple’ın artık yenilikçi yaklaşımdan uzaklaştığını ve ürünlerinin hep birbirine benzediğini düşünüyorsanız, firmanın CEO’su Tim Cook’tan haberler var. Apple patronu Cook’a göre şirket yeni ürünler üzerinde çalışıyor ve bunlar kullanıcıların ‘aklını başnıdan alacak’ tipte şeyler. Tim Cook yeni açıklamalarını Apple’ın yıllık toplantısında yatırımcılarla paylaştı.

Bloomberg’in raporlarına göre Apple bir dizi yeni ürün üzerinde çalışıyor ve gelecekte bunları sunacak. Her ne kadar detaylar hakkında çok fazla bilgi verilmese de, Apple şefine göre Apple Watch ve AirPods ürünleri fantastik olacak. Ayrıca yeni nesil Apple Watch akıllı saatlerde de sağlıkla ilgili daha çok özellik olacak.

Yıllık toplantıda Tim Cook aynı zamanda Apple’ın son MacBook Air modelinin fiyatını düşürmek için çabaladığını da belirtti. Böylece potansiyel laptop müşterileri daha uygun fiyatla MacBook Air ürünleri elde edebilecek.

Her ne kadar Tim Cook insanların ‘aklını başından alacak’ yeni ürünleri hakkında yeterli bilgi vermese de, bazı tahminlerimiz elbette var. Örneğin uzun süredir söylentileri devam eden AR Apple gözlükleri gelebilir. Bir ihtimal ise belki de Apple otonom sürüşlü araçlar üstünde çalışıyor olabilir.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol