THQ Nordic Switch Platformu İçin 2019’da Gelecek Olan 3 Oyunu Duyurdu!

THQ Nordic, 2019'da Switch oyuncularına 3 farklı oyun sunacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2011 yılında Avusturya’nın Viyana kentinde Lars Wingefors tarafından kurulan THQ Nordic günümüzdeki popüler oyun yayıncılarından birisidir.

blank

Darksider, Elex, Biomutant gibi oyunların yayıncısı olarak adından söz ettiren THQ Nordic, 2019 yılında Nintendo Switch için de üç farklı oyun sunacak. Günümüzde milyonlarca adet satarak en çok satan konsol olma özelliğine sahip olan Switch, 2019 yılında THQ Nordic imzalı 3 farklı oyunu bünyesine katacak. Bilgisayar ve konsol platformu için yayınladığı oyunlar ile oyun dünyası tarafından yakından tanınan ünlü yayıncı yeni Switch oyunlarının adını Sphinx and the Cursed Mummy, The Book of Unwritten Tales 2 ve The Raven Remastered olarak duyurdu.

Sphinx and the Cursed Mummy hatırlayacağınız üzere ilk kez 2013 yılında PS2, Xbox ve PC platformu için yayınlanmıştı. Üçüncü şahıs macera oyunu olan bu yapım Zelda serisinden esinlenilerek geliştirilmiş klasik bir bulma çözme oyunu olarak tanımlanıyor.

The Book of Unwritten Tales 2 ise 2015 yılının Şubat ayında piyasaya sürülen bir komedi oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Dört farklı karakteri kontrol edebildiğimiz bu yapımda Steam üzerinden bilgisayar oyuncularına sunulmuştu.

Son olarak The Raven Remastered ise ünlü yazar Agatha Christie’nin maceralarından esinlenilerek oluşturulmuş bir oyun olarak 2013 yılında Steam’de piyasaya sürülmüştü.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol