Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

THQ Nordic, Gamescom 2024 Sahnesine İki Yeni Oyunla Çıkacak

THQ Nordic, bu etkinlik başlamadan 2 Ağustos tarihinde THQ Nordic Digital Showcase 2024 sunumuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor

Önemli oyun serilerinin yayıncılığını üstlenen THQ Nordic yeni açıklamalarda bulundu. Ortaya çıkan bilgilere göre 21-25 Ağustos tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentindeki Koelnmesse’de düzenlenecek Gamescom 2024 etkinliğinde ekip, iki duyurulmamış proje ile beraber ön plana çıkmaya hazırlanıyor. Bu projelerin detayları ve ne olduğu şu an için bilinmiyor.

Gamescom, bildiğiniz üzere fiziksel bir etkinliği beraberinde getiriyor. THQ Nordic, bu etkinlik başlamadan 2 Ağustos tarihinde THQ Nordic Digital Showcase 2024 sunumuna ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Fuar öncesinde duyurulacak 5 oynanabilir oyunun burada olacağını aktarıyor. Aynı zamanda oyunlardan yeni fragmanlar, haberler, detaylar ve çok daha fazlası bizlerle olmayı bekliyor.

THQ Nordic Yıla Damga Vurmaya Hazırlanıyor

Daha fazla detaya girecek olursak Gamescom 2024 etkinliği içerisinde aşağıdaki oyunlar bizlere sunulmak isteniyor:

 • Disney Epic Mickey: Rebrushed
 • Gothic Remake
 • Titan Quest II
 • _ _ _ _ _ _ (“Duyurulmamış Oyun #1” – 1 kelime / 6 harf)
 • _ _ _ (boşluk) _ _ _ _ _ _ _ (boşluk) _ _ _ _ (boşluk) _ _ (boşluk) _ _ _ _ _ _ _ (“UDuyurulmamış Oyun #2” – 5 kelime/ 23 harf)
17c04609 c71e 4e30 abae 2ce9d049

Gamescom 2024 etkinliğine bizzat katılmayanlar için THQ Nordic, derinlemesine geliştirici röportajlarını, stand’dan canlı yayınları, içerik üreticileri ile beraber tanıtımları ve çok daha fazlasını bizlere sunmak istiyor. İlerleyen süreçte mevcut projeler hakkında daha fazla detay sahibi olmayı bekliyor ve hayranlar memnun edilmek isteniyor.

Son olarak geldiğimiz noktada Haziran ayı içerisinde bildiğiniz üzere birçok dijital etkinlik düzenlendi. Ubisoft ekibinden Xbox‘a kadar birçok şirket kendi oyunlarını sundu. Peki sizin bu etkinlik kapsamında duyurulmasını beklediğiniz oyunlar var mı ve hangi oyunlardan yine detaylar bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.