Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Thor: Ragnarok’tan Doctor Strange’li Fragman

İlk filmi 2011 yılında Thor, 2013'te ise Thor: Karanlık Dünya ismiyle yayınlanan Marvel'ın çekicli kahramanı Thor'un 4 yıl gibi uzun bir süre sonra Thor: Ragnarok filmi ile beyazperde de göreceğiz.

İlk filmi 2011 yılında Thor, 2013’te ise Thor: Karanlık Dünya ismiyle yayınlanan Marvel‘ın çekiçli kahramanı Thor’un 4 yıl gibi uzun bir süre sonra Thor: Ragnarok filmi ile beyazperde de göreceğiz.

thor ragnarok

Hatırlayacağınız üzere Thor’u daha önce The Avengers filmlerinde de izleme fırsatımız olmuştu. Uzun bir bekleyişin ardından kahramanımız solo filmiyle beraber tekrar beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Yeni Thor filminde Marvel evreninden tanıdık kahramanlar olduğunu daha önce yayınlanan fragman ve posterleri inceleyenler bilebilir ancak bilmeyenler içinde bir hatırlatma yapalım. Fragmanları incelediğimizde Marvel evreninin güçlü mü güçlü adından yeşil dev diye bahsettiren Hulk’ı görmüştük. Yayınlanan son fragmanda ise yine yıl içinde vizyona giren filmiyle önemli bir başarı elde eden Benedict Cumberbatch’in canlandıracağı Doctor Strange karşımıza çıkıyor.

Film ile ilgili şaşırtıcı özellikte bir bilgi ise Thor’un ve Yenilmezler’in düşmanlarından birisi olan her ne kadar kötü olsada izleyicilere kendisini sevdirmeyi başaran Loki’nin taraf değiştirerek Thor ve Hulk’ın tarafında yer alacak olması. Loki’nin taraf değiştirmesiyle ilgili detaylı bir bilgi ise henüz mevcut değil. Filmin kötü karakterlerinden Hela yeni fragmanda da kendisinden beklenilenleri arttırmış gibi gözüküyor.

3 Kasım’da vizyona girmesi beklenilen filmin başrollerini ise Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Jeff Goldblum, Cate Blanchett, Karl Urban, Tessa Thompson ve Idris Elba gibi isimler paylaşıyor. Thor: Ragnarok için yayınlanan Doctor Strange’li fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=pVp5yoj3aeA

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.