This War of Mine 27 Kasım’da Switch Platformu İçin Yayınlanacak!

This War of Mine 27 Kasım'ta Nintendo Switch lansmanına çıkacak.

İlk kez 2014 yılında konsol, bilgisayar ve mobil platformda karşımıza çıkan This War of Mine yakında Nintendo Switch platformuna da geleceğini duyurdu.

Eurogamer’ın yapmış olduğu habere göre This War of Mine, 27 Kasım’da Nintendo Switch platformunda da oynanabilecekmiş. Bir fragman eşliğinde duyurulan çıkış tarihi konsol oyuncular tarafından sevince karşılanırken oyunun 4 yıl sonra Switch platformuna gelmesi de eleştiriliyor. Tüm dünyada milyonlarca satan Switch oyun konsolu her geçen gün bünyesindeki oyun sayısını artırmaya devam ederken yeni oyunlardan da nasibini alıyor.

11 bit studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım tek oyunculu olarak oynanabiliyor. PC platformunda aldığı tüm güncellemeler ile Switch platformuna çıkış yapacak olan oyun nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak henüz bilinmiyor. Nintendo’nun oyun sayfasında boy göstermeye başlayan başarılı yapım önümüzdeki haftalar içerisinde fiyatını da oyuncular ile paylaşacak. Karanlık atmosferi ile Switch platformunda da oynanabilecek olan  yapım sürükleyici yapısı ile oyuncuları tatmin etmeye çalışacak.

Steam’de bilgisayar oyuncularına 31.00 TL olarak satılan This War of Mine, Switch platformuna çıkışı ile geliştiricisinin kasasını parayla doldurabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>