Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

This Land Is My Land Çıkış Tarihi Belli Oldu

This Land Is My Land, 20 Ekim'de tam sürüm olarak çıkış yapacak. Bu nedenle, oyunda yapılan son büyük değişikliklere bir göz attık.

Erken erişimde olan This Land Is My Land çıkış tarihi açıklandı, 20 Ekim’de çıkış yapacak. Tam sürüm için, geliştirici ekip oyunda birçok değişiklik yaptı. Bunların arasında trenler ve yeni hava türleri gibi ilginç özellikler mevcut.

This Land is My Land, Game-Labs tarafından geliştirilen bir aksiyon gizlilik oyunu. Oyun sizi Vahşi Batı’ya götürüyor ve atalarının topraklarını Avrupalı sömürgecilerin istilasından korumak için mücadele eden bir Amerikan yerlisinin yerine koyuyor. Ne kadar hayatta kalabileceksiniz?

This Land Is My Land

This Land Is My Land Tam Sürüm Yenilikleri

En büyük yenilik ise oyun dünyasında bir engel olan trenlerin tanıtılması oldu. Saldırılarını güçlendirerek ve yeniden inşa için gerekli hammaddeleri sağlayarak, oyuncular tarafından ele geçirilen alanları yeniden ele geçirmede yerleşimcilere yardımcı olacak.

Rayları, şantiyeleri ve diğer yapıları yıkarak bu tehdidi ortadan kaldırabileceksiniz ancak unutmamak gerekir ki bizim tarafımızdan yapılan tahribatlar uzun süreli olmayacak. Bu, düşmanın onarım yapıp yapmadığını öğrenmek için gazeteleri kontrol etme ihtiyacını arttıracak.

Oyun; yağmur ve kum fırtınası olasılığı ile zenginleştirildi. Oyuncu tarafından kullanılabilecek yeniliklere gelince, tamamen yeniden inşa edilmiş bir topluluk sistemimiz olacak. Geliştirici ekip ayrıca etkinlikler ve sıralamalar için sekmeler ekledi. Ayrıca bir intikam sistemi getirildi. Rakip bir oyuncuyu öldürdüğü anda, bir başkası ödül karşılığında onun intikamını alma olasılığı hakkında bir bildirim alacak.

YouTube video

Yeni kamplar, hapishaneler ve çiftlikler dahil olmak üzere 50’den fazla yapı uygulanarak kendi yerleşim yerlerimizi oluşturma sistemi de genişletildi. Son büyük haber ise yerleşimlerimize kadın NPC’lerin getirilmesi oldu. Kadınlar, karakterinizi çeşitli şekillerde destekleyecek ve gelecekte daha fazla işlev alacak.

Daha küçük iyileştirmelerden bazıları, sersemlemiş düşmanları uyandırma, kaplama yapma yeteneği ve gelişmiş at çağırma becerileri olacak. Değişikliklerin tam listesi burada bulabilirsiniz. Muhtemelen sürüm için yeni özellikler de eklenecek ve geliştiriciler lansmandan sonra oyunu terk etmeyecek ve geliştirmeye devam edecek.

This Land Is My Land‘ı Steam‘den 109 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.