Thimbleweed Park 21 Şubat’ta Epic Store’da Ücretsiz Olacak!

Thimbleweed Park, 21 Şubat'ta bilgisayar oyuncularına ücretsiz olacak.

2017 yılında konsol ve bilgisayar platformu için oyunculara sunulan Thimbleweed Park şu sıralar Steam’de indirimli olarak satılıyor.

Hatırlayacağınız üzere 4 Şubat’ta Steam’de Ay Takvimi indirimleri başlamıştı. 11 Şubat’a kadar devam edecek olan indirimler kapsamında birbirinden farklı oyunlar da cazip fiyat etiketleri ile oyunculara sunulmaya devam edilecek. Geçtiğimiz ay aktif olarak yayın hayatına başlayan Epic Store’da oyuncuların yüzünü güldürüyor. İki haftada bir ücretsiz oyunu oyunculara sunan Epic Store, 21 Şubat’a kadar Axiom Verge adlı oyunu ücretsiz olarak dağıtmaya başladı.

21 Şubat’tan itibaren ise Thimbleweed Park adlı oyun ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Şuanda Steam’de yüzde 60 indirimle 12.40 TL’ye satılan yapım, 21 Şubat – 7 Mart tarihleri arasında Epic Store’da oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Piksel grafiklere sahip olan yapımda oyunculara birbirinden farklı maceralar sunulmuştu. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım 6 farklı dil seçeneği ile 2017 yılında yayınlanmıştı. Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen oyun belirli bir kitleye hitap etmişti. Hayaletli bir otel, terk edilmiş bir sirk ve daha fazlasını oyunculara sunan yapım gerilim yüklü sahnelere sahip.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (fully, FULLY patched)
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 3000 or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol