The Wonderful 101: Remastered Mayıs Ayında Lansmana Çıkıyor

The Wonderful 101: Remastered'ın çıkış tarihi belli oldu. Oyun 19 Mayıs'ta Çıkış yapacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Platinum Games, The Wonderful 101: Remastered‘in 19 Mayıs’ta Kuzey Amerika’da ve 22 Mayıs’ta Nintendo Switch, PS4 ve Steam için piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Oyunun geçtiğimiz aylarda Kickstarter olarak başlatılan kampanyası oldukça olumlu geçmiş ve geliştirici ekip kampanya devam ederken çalışmalara başlamıştır. Kampanya henüz bitmemiş olsa’da Platinum Games’in kurucusu Hideki Kamiya oyunun çıkış tarihini duyurdu. Ayrıca Kickstarter üzerinden yürütülen fon kampanyası Nisan ayına kadar devam edecek.

Orijinal versiyonun yönetmi Hideki Kamiya hayranlara bir mesaj gönderdi. Wii U‘da ki ticari başarısızlığın ardından oyunu destekledikleri için teşekkür etti. “Bunu tekrar dünyaya gösterme şansı olduğunu düşünüyorum, oyunu desteklediğiniz için sizlere teşekkür ederim” dedi.

Wonderful 101: Remastered çok başarılı bir Kickstarter kampanyasına öncelik olarak 50.000 Dolarlık bir hedef ile başlamış ve 9 günün sonunda 1.4 milyon dolar topladı. Bu fon sadece remastered oyunu için değil ayrıca 2D oyun olan Luka’s First Mission ve Steam ile Nintendo Switch için çıkarılacak olan Astral Chain oyunlarının’da kilidini açmış oldu.

Oyun 19 Mayıs‘ta önce Kuzey Amerika’da ardından 22 Mayıs‘ta Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PC için çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol