Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher Ronin İsimli Ücretsiz Çizgi Roman Yayınlandı

The Witcher evreninin Japon folklorundan esinlenen alternatif bir versiyonunda geçen bir dizi hikaye içeren bir çizgi roman olan The Witcher Ronin‘in kapsamlı bir ücretsiz örneği yayınlandı.

The Witcher Ronin, yayıncı Dark Horse tarafından paylaşıldı. Tam 25 sayfadan oluşan çizgi romanın ilk bölümünü ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Örneği kontrol etmek için yayıncının mağazasında bir hesap açmanız gerekecek ancak bu kadar kapsamlı bir çizgi romanı ücretsiz okumak için kesinlikle değecek bir işlem.

The Witcher Ronin 19 Ekim’de Yayınlanacak

The Witcher Ronin

Aynı zamanda Dark Horse, The Witcher Ronin‘in tam sayısının çıkış tarihini açıkladı. Proje 19 Ekim’de ABD çizgi roman mağazalarında ve 1 Kasım’da yerel kitapçılarda satışa çıkacak. Bu tarihlerin yalnızca genel halk için standart sürümlere atıfta bulunduğunu belirtmekte fayda var. Çizgi roman, Kickstarter‘daki bir bağış toplama kampanyasıyla finanse edildi ve destekçiler The Witcher: Ronin’in kopyalarını çoktan aldı.

Son olarak, bağış kampanyasının çok başarılı olduğunu hatırlatalım. Üç haftalık aksiyon boyunca taraftarlar, projeye minimum hedefin 7,5 katı olan 678.036 Avro ile destek verdi. The Witcher Ronin‘in ana hikaye yayını, Geralt’ı ipuçlarını ararken, ölümcül canavarlarla savaşırken ve zorlu ahlaki seçimlerle karşı karşıya kalırken takip eden 4 bölüm içeriyor. Bu ana hikayeye ek olarak, her biri yaklaşık 15’er sayfalık 3 kısa hikaye de mevcut. Bu bağımsız hikayeler, bu gizemli Ronin dünyasının bağlamını derinleştirirken, Vesemir ve Yennefer gibi hayranların en sevdiği karakterleri de içeriyor.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.