Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher Remake, Dördüncü Oyundan Sonra Çıkacak

CD Projekt, The Witcher Remake'in çıkış tarihinin dördüncü The Witcher oyunu Polaris'in lansmanından sonra olacağını ve aynı teknolojiye dayanacağını açıkladı.

Geralt’ın PC’deki ilk RPG oyununun modernize edilmiş versiyonu The Witcher Remake‘in elimize geçmesi biraz zaman alacak. Oyunun çıkış tarihi henüz kesinleşmedi ancak geliştirici CD Projekt Red, şu anda Polaris kod adlı dördüncü The Witcher oyununun çıkışından bir süre sonra geleceğini açıkladı.

CD Projekt Red‘in Mart ayında resmi olarak duyurduğu dördüncü The Witcher oyunu, Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacak. Yatırımcılarla yapılan son üç aylık kazanç görüşmesinde CEO Adam Kiciński, The Witcher Remake’in Unreal 5’te geliştirileceğini ve ” The Witcher 4 ile aynı teknolojileri kullanacağını” ifade etti. İki oyun aynı anda geliştiriliyor ancak birisi daha önce çıkacak.

The Witcher Remake Açık Dünya Olacak

The Witcher Remake

Kiciński, “Polaris piyasaya sürüldüğünde, Polaris için her şey son halinde olacak ve ekibin bir kısmı Remake projesine daha fazla destek verecek” dedi. Tabii ki, The Witcher 4’ün çıkış tarihiyle ilgili de bir duyuru yapılmadı, dolayısıyla bunların ne zaman gerçekleşeceğini tahminden öteye götüremeyiz. CD Projekt’in son büyük oyunu Cyberpunk 2077, nihayet piyasaya sürülmeden önce yıllarca süren ertelemeler yaşamıştı.

Bunun yanı sıra, The Witcher Remake’in orijinaline göre büyük bir farkla geleceğini de öğrendik. Yenilenen sürüm açık dünya olacak. İlk oyun kesinlikle açık dünya değildi ve çizgisel bir ilerleme sunuyordu. Tam olarak doğrusal olmasa da, hem birinci hem de ikinci Witcher oyunları, yalnızca üçüncü oyunun sunduğu geniş düzlüklerine kıyasla önemli ölçüde daha küçük alanlar sağlıyordu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.