Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher Remake Açık Dünya Olacak!

CD Projekt Red'in yakın tarihli bir kazanç sunumu, orijinal The Witcher oyununun yakında çıkacak olan yeni versiyonunun bir açık dünya deneyimi olacağını ortaya çıkarttı.

The Witcher Remake‘in orijinal oyuna kıyasla önemli bir sapma ile açık dünya rol yapma oyunu olduğu ortaya çıktı. Yaklaşan yeniden yapımın incelikleriyle ilgili spekülasyonlar yaygındı ancak yakın tarihli bir kazanç sunumu, oyuncuların The Witcher’ın modern yeniden tasarımında neler bekleyebilecekleri hakkında biraz daha ayrıntı verdi.

Ekim ayının başlarında, Polonyalı yayıncı ve geliştirici, geliştirmenin çeşitli aşamalarında olan ve bunlardan birinin kod adı Canis Majoris olan birkaç proje duyurdu. Bunun daha sonra, ünlü serinin ilk oyunu olan The Witcher’ın yeniden yapımı olduğu ortaya çıktı. Üçlemenin sırasıyla ikinci ve üçüncüsü olan Assassins of Kings ve Wild Hunt’ın aksine, orijinal Witcher oyunu oldukça kötü yaşlandı.

The Witcher Remake Büyük Değişimlerle Gelecek

The Witcher Remake

Bununla birlikte, en son The Witcher 3: Wild Hunt oyunu açık dünya yönüne götürürken, ilk oyun kesinlikle açık dünya değildi ve çizgisel bir ilerleme sunuyordu. Tam olarak doğrusal olmasa da, hem birinci hem de ikinci Witcher oyunları, yalnızca üçüncü oyunun sunduğu geniş düzlüklerine kıyasla önemli ölçüde daha küçük kum havuzları sağladı.

CD Projekt Red’in 3. çeyrek kazançları yakın zamanda yayınlandı ve The Witcher Remake, “hikaye odaklı, tek oyunculu bir açık dünya RPG’si” ve “2007’deki The Witcher’ın modern bir yeniden tasavvuru” olarak tanımlandı.

Bilgi, The Witcher Remake’in yalnızca tamamen yeni bir grafik motoru nedeniyle değil, orijinal oyuna göre her anlamda büyük değişimler sunacak. The Witcher anlatısal olarak birbiri ardına ilerleyen farklı bölgelere sahipti, bu nedenle mevcut ilerlemenin büyük bir kısmı büyük olasılıkla önemli bir yenileme gerektirecek.

Diğer ayrıntılar zayıf ancak projenin CD Projekt Red’in tam gözetimiyle, serinin gazileriyle birlikte Polonyalı stüdyo Fool’s Theory‘ye yaptırıldığı belirtildi. Unreal Engine 5’in kullanıma girmesi gerekmesine rağmen, proje hala geliştirme aşamasında çok erken bir noktada ve oyuncular bir süre daha çıkış tarihi duyurusunu beklemek zorunda kalacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.