Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher Oyunları ve Cyberpunk 2077 Steam’de İndirimde!

The Witcher oyunları ve Cyberpunk 2077, geliştirici stüdyo CD Projekt RED'in 20'inci kuruluş yıldönümü sebebiyle Steam'de yüzde 85'e varan oranlarda indirime girdi.

Steam’de ucuz oyun kovalayanlar için kaçırılmayacak bir indirim haberiyle karşınızdayız! CD Projekt RED’in iki ünlü oyunu The Witcher Wild Hunt ve Cyberpunk 2077, Polonyalı stüdyonun 20’inci kuruluş yıldönümü sebebiyle indirime girdi. Sınırlı süreliğine geçerli olan kampanya, her iki RPG’ye de düşük fiyattan sahip olmanıza imkan tanıyor.

74,99 TL değerindeki The Witcher Wild Hunt – Game of the Year Edition, yüzde 80 indirime girerek 14,99 TL‘ye kadar düştü. Siberpunk açık dünya aksiyon oyunu Cyberpunk 2077 ise yüzde 50 indirim ile 249 TL yerine 124,50 TL‘ye satılıyor. Ayrıca bu iki oyunun yanı sıra çeşitli The Witcher Wild Hunt DLC’leri ve The Witcher oyunları da kampanya dahilinde bulunuyor.

Steam’den Önemli İndirim Fırsatı

cyberpunk steam indirim

Örneğin; Blood and Wine genişlemesi 11,99 liraya inerken, Hearts of Stone paketi ise 5,99 liraya kadar geriledi. The Witcher Enhanced Edition ve The Witcher Adventure Game ise şu anda Steam’de 2 TL’nin biraz üzerinde satın alabileceğiniz ucuz oyunlar arasında yer alıyor. Eğer bütçeniz varsa, kitaplığınızı genişletmek için güzel bir zaman.

Öte yandan, kampanyada öne çıkan oyun elbette Cyberpunk 2077 oluyor. Karanlık bir gelecekte geçen açık dünya aksiyon macera oyunu, son derece zengin bir hikayeye sahip. Ücretli ve ücretsiz çok sayıda ek içeriğin bulunduğu RPG, son dönemde aldığı iyileştirmeler sayesinde hiç olmadığı kadar keyifli bir deneyim yaşatıyor. 12 Ağustos’a kadar geçerli olan kampanyaya bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.