The Witcher: Monster Slayer 100.000 Kez İndirildi

The Witcher: Monster Slayers'ın ilk günleri oyun için başarılı geçti. Spokko'nun çalışmaları oyuncular tarafından iyi derecelendirildi ve şimdiden 100 binden fazla kez indirildi.

Diğer AR oyunları örneğini takip eden The Witcher: Monster Slayer, bazı oyuncuları lansman sırasında “küçük” sorunlarla karşıladı. Buna rağmen, geliştiriciler çalışmalarının ilk çıkışından şikayet değil. Mobil Witcher, Google Play mağazasından 100 binden fazla kez indirildi.

Oyun ayrıca en çok kazandıran uygulamalar listesinde 25. sırada yer almayı başardı. Almanya’da, İngiltere ve ABD’de Monster Slayer, Google Play’deki “en çok satan” oyunlar listesinde sırasıyla 6., 13. ve 39. sırada yer aldı.

The Witcher: Monster Slayer

The Witcher: Monster Slayer İncelemeleri Olumlu

Bununla birlikte incelemelere gidin. Yukarıda bahsedilen küçük sorunlarına rağmen, The Witcher: Monster Slayer‘a verilen 16.000’den fazla puanın çoğu olumlu, bu da Spokko’nun oyununa ortalama 4.4/5 puan sağladı. Oyuncular sadece ilgi çekici oynanışı değil, aynı zamanda iyi işleyen teknik desteği de övdü.

Bu, incelemelerin üstünlüklerle dolu olduğu anlamına gelmez. Bazı yorumlarda, dövüş sistemi hakkında şikayetlerin yanı sıra, mobil Witcher’dan hiç etkilenmeyen insanların görüşlerini bulabilirsiniz. Tabii ki, sunucularla ilgili sorun bildiren oyuncuların sıkıntıları da mevcut ancak günümüzde çevrim içi yapımların sorunsuz piyasaya çıktığını göremez olduk.

Oyunun iOS cihazlarda da nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Yine de The Witcher: Monster Slayer‘ın çıkışı CD Projekt Group için başarılı bir başlangıç oldu. Tabii ki, Polonyalıların oyuna olan ilgiyi Minecraft Earth gibi olmayacak şekilde sürdürüp sürdüremeyecekleri henüz belli değil. Oyunun, son beş yıldır en yüksek hasılat yapan mobil oyunlar arasında yer aldığı için, Pokemon GO’yu AR oyunları tahtından indirebileceği şüpheli. Bakalım, zaman gösterecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol