The Witcher 3’ün Switch Sürümüne Dair Ekran Görüntüleri Yayınlandı!

The Witcher 3: Wild Hunt'un Switch görüntüleri paylaşıldı.

Günler önce Switch platformu için duyurulan The Witcher 3: Wild Hunt günümüzde konsol ve bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. Bu yıl Switch oyuncularına da sunulacak olan yapıma dair yeni ekran görüntüleri geldi.

Switch platformunda 32 GB gibi dev bir dosya boyutuna sahip olacak olan The Witcher 3: Wild Hunt oyunun bilgisayar ve konsol platformuna nazaran daha az ayrıntıya ve gölgelendirmeye sahip olacak. Switch platformunda 720p’yi destekleyecek olan yapımda farklı karakterler eşliğinde sürükleyici mücadelelere katılacağız. Oyun içerisinde ana ve çok sayıda yan görevde yer alacak.

Switch platformu için duyurulduğu günden bu yana oldukça merak edilen yapım, ne zaman lansmana çıkacak henüz bilinmiyor. Duyurulduğu gün oyunun 2019 yılı içerisinde lansmana çıkacağından bahsediliyor.

Yayınlanmasından 4 yıl sonra Switch platformu için duyurulan The Witcher 3, Switch platformuna dair bazı görseller aldı. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz görseller oldukça kaliteli bir yapıya sahip. Switch platformunda çekilen ekran görüntüleri oyunculara ne denli kaliteli bir görünüm sunduğunu gözler önüne seriyor. Dileyen oyuncular ekran görsellerine aşağıdan göz atabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol