Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher 3’te Artık Kendi Karakterinizi Yaratmanız Mümkün

CD Projekt RED tarafından biz oyun severlere sunulan ve oyuncular tarafından oldukça sevilen açık dünya aksiyon macera oyunu The Witcher 3 için yeni modlar yayınlanmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere yakın zamanda geliştirici ekip, kullanıcılara resmi mod geliştirme aracı REDkit‘i sundu. Bu sayede artık mod geliştiricileri sınırsız bir özgürlükle oyuna yeni özellikler ekleyebiliyor.

Oyuna tamamen ücretsiz bir eklenti olarak dahil edilen REDkit, mod geliştiricilerine daha önce yapamadıkları işlevleri oyuna eklemelerine olanak tanıyor ve böylece kullanıcılar yeni deneyimlerle karşı karşıya kalıyor. Şimdi ise yeni bir mod, oyunda bulunan karakterleri düzenlemenize ve hatta tamamen yeni karakterler oluşturmanıza imkan tanıyor. Bu sayede istediğiniz karakteri yaratabilir ve oyunda yer alabilirsiniz.

The Witcher 3’te Hayalinizdeki Karakteri Oluşturun

Custom Player Characters adıyla karşımıza çıkan The Witcher 3 modu, 2015 yılında piyasaya sürülen oyuna yepyeni bir deneyim sağlıyor. Bu sayede özel karakterler oluşturabiliyor ve bu karakterlerle mücadele edebiliyorsunuz. Ayrıca Geralt of Rivia’nın rolü bir kenara bırakılarak yerine başka karakterler dahil edilebiliyor. Eğer hayalinizdeki bir karakterle oynamak istiyorsanız şu anda bu modu kullanmanın tam sırası.

The Witcher 3

Mod dahilinde istediğiniz şekilde bir büyücü veya farklı bir savaşçı yaratabilir hatta Geralt’ın sesini bile değiştirebilirsiniz. Oldukça geniş kapsamlı bir şekilde sunulan bu modda sadece erkek karakterler değil aynı zamanda kadın karakterler de oluşturabiliyor ve ortaya çıkan animasyonlar da düzenlenmiş bir şekilde sunuluyor. Yani kadın ve erkek karakterler için özel bir çalışma yapıldığını vurgulamak gerekiyor.

The Witcher 3 için yayınlanan mod ilginizi çektiyse buradan indirebilir ve kolayca kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.