Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher 3 Yeni Nesil İçin FPS Modu Yayınlandı

Grafikleri yenilenen oyunda dünyaya Geralt'ın gözünden bakmak ister misiniz? The Witcher 3'ün sevilen modu, önemli bir güncelleme aldı.

The Witcher 3: Wild Hunt, oyunun dünyasında gezerken tadını çıkarabileceğiniz manzaraların güzelliği ve görseller söz konusu olduğunda her zaman en iddialı oyunlardan bir tanesi oldu. Complete Edition’da uygulanan kamerayı yakınlaştırabilme ve fotoğraf modunun eklenmesiyle, CD Projekt RED tarafından yaratılan dünyaya farklı bir bakış açısıyla hayran olabilirsiniz.

Buna karşılık, Beyaz Kurt‘un gözünden Velen, Skellige veya Novigrad’ı görmek istiyorsanız, o zaman The Witcher’ın yeni nesil versiyonuna FPS bakış açısı getiren bu moda bayılacaksınız. Yeni nesil sürümü oynarken, oyunu Geralt’ın gözlerinden görmek artık mümkün. Yapmanız gerekenleri aşağıda anlattık.

The Witcher 3 Yeni Nesil İçin FPS Modu

The Witcher 3 Yeni Nesil İçin FPS Modu Yayınlandı

Gervant First Person isimli mod, üçüncü şahıs bakış açısını birinci şahıs olarak değiştiriyor. Crthdr tanıtıcısını kullanan bir mod oluşturucu tarafından oluşturulan çalışma düzenli olarak güncellenmeye devam ediyor ve şu anda The Witcher 3: Wild Hunt’ın en yeni veya yeni nesil sürümüyle sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Gervant First Person, The Witcher dünyasını biraz farklı bir şekilde tasvir eden ilginç videolar oluşturmak için kullanılabilir. Oyuna biraz yenilik katmak istiyorsanız da bu modu tercih edebilirsiniz ancak birinci şahıs kamera nedeniyle görüş alanının TPP görünümüne kıyasla önemli ölçüde sınırlı olduğunu belirtelim. Bu nedenle, birkaç düşmanla aynı anda hiç de kolay değil.

Tam kurulum talimatları modun açıklamasında bulunabilirsiniz ancak çalışması için Community Patch – Shared Imports adlı başka bir modun gerekli olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Talimatları uygulamanıza rağmen modun düzgün çalışmasıyla ilgili sorun yaşıyorsanız, yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.