Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Witcher 3 ve Daha Fazla Oyun Xbox’ta Ücretsiz Oldu!

Xbox, bu hafta sonu ücretsiz oynayabileceğiniz 4 büyük oyunu duyurdu. Oyunları pazar gününü pazartesiye bağlayan geceye kadar oynayabilirsiniz.

Microsoft, bu hafta sonu Xbox’ta ücretsiz oynayabileceğiniz oyunları duyurdu ve bu oyunlardan biri The Witcher 3 olarak açıklandı. The Witcher 3 bu hafta sonu Xbox’ta ücretsiz olarak oynanabilecek böylelikle The Wild Hunt’ın karanlık fantezi dünyasının size göre olup olmadığına karar vermeniz için bolca zamanınız olacak. Ücretsiz sürüm, Hearts of Stone ve Blood and Wine adlı iki genişleme paketini içeren Complete Edition. Bu sürüm ayrıca Xbox Series X’te topluluk yapımı modlar, performans ve kalite modları, çeşitli oynanış ayarlamaları ve ışın izleme ögeleri dahil olmak çeşitli iyileştirmeler içeriyor.

Bu hafta sonu oynayabileceğiniz bir başka ücretsiz oyun da PGA Tour 2K23 Cross-Gen Edition. Çeşitli oynanabilir profesyonel oyuncular sayesinde PGA Tour’daki en iyi oyunculardan bazılarına meydan okuyabilirsiniz. Oyun ayrıca dünyaca ünlü birçok resmi lisanslı kursa ve Online Societies, Topgolf modu ve Divot Derby gibi çevrimiçi rekabetçi modlara sahip.

Xbox Ücretsiz Oyunlarının Toplam Değeri 1200 TL

Xbox

Fetihler yapabileceğiniz inşa oyunu Meet Your Maker da hafta sonu ücretsiz olarak oynanabilecek. Chimera’nın Sorumlusu olarak, tuzaklarla dolu bir karakol inşa etmeniz gerekiyor. Oyun, tek oyunculu veya kooperatif olarak oynanabilir ve hatta hayatta kalmak için gerekli kaynakları çalmak amacıyla diğer oyuncuların üslerine saldırabilirsiniz.

Listedeki son oyun TramSim konsol sürümü. Foto-gerçekçi grafiklere sahip sim oyunu, Münih ve Viyana’da geçiyor ve idare edilmesi gereken Tramvaylar içeriyor. The Witcher 3 Complete Edition 200 TL, PGA Tour 2K23 Cross-Gen Edition 297 TL, Meet Your Maker 250 TL ve TramSim konsol sürümü 430 TL. Oyunların toplam değeri gerçekten yüksek bu yüzden ücretsiz deneyimin tadını çıkarmaya bakın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.