The Witcher 3 Ve Cyberpunk 2077’nin Eski Geliştiricilerinin Yeni Oyunu The Invincible Duyuruldu

Cyberpunk 2077'nin ve The Witcher 3'ün eski geliştiricileri tarafından kurulan Starward Industries'in ilk oyunu The Invincible duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Eski The Witcher 3, Cyberpunk 2077 ve Dying Light geliştiricileri tarafından oluşturulan bir stüdyo olan Starward Industries, yeni nesil oyun olan The Invincible’ı duyurdu. The Invincible, birinci şahıs bir bilim kurgu gerilim filmi ve aşağıda ilk resmi ayrıntılarını ve ekran görüntülerini bulabilirsiniz.

Oyuncular, yıldızlar arası bir bilimsel keşfe çıkan bilim adamı olarak çıktıkları bu araştırma keşfinde aniden bir ölüm kalım ve kurtarma görevinin içinde kendilerini bulacaklar. Oyuncular, Regis 3 gezegenine inerken, bazı gelişmiş uzay ekipmanlarını kullanarak kayıp mürettebat üyelerini bulmaya çalışacaklar. Ayrıca oyuncular, Regis 3 gezegenin de ellerinde bulunan teknolojik aletleri kullanarak yavaş yavaş mürettebat arkadaşlarını bulacak ve bunu yaparken ortaya çıkan korkunç gerçekler ile yüzleşecekler.

İlişkileriniz, seçimleriniz ve ikna etme becerilerinizle şekillenen doğrusal olmayan bir hikayeye sürükleneceksiniz. Unreal Engine 4 ile geliştirilen The Invincible harika retro-future atmosferi ile sizi içine hapsedecek ve Stanislaw Lem’in aynı isimli, çığır açan bilim kurgu kült klasiğinden esinlenilen ilgi çekici bir hikayenin tam ortasında kendinizi bulacaksınız.

The Invincible’ın çıkış tarihi ile ilgili henüz bir bilgimiz yok, ancak 2021 yılından önce çıkış yapmayacağını düşünüyorum. Oyunun Steam sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol