The Walking Dead: The Final Season’un Üçüncü Bölümüne Ait Bir Trailer Yayınlandı!

The Walking Dead: The Final Season'un yeni bir videosu yayınlandı.

14 Ağustos’ta Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan The Walking Dead: The Final Season ilk iki bölümü ile karşımıza çıkmıştı.

Bu ay yeni bölümlerini oyunculara sunacak olan yapım Steam’de satışlara kapatıldı. Geçtiğimiz ay yapılan bir açıklama ile The Walking Dead: The Final Season’un sadece Epic Store üzerinden satılacağı duyurulmuştu. Şu sıralar Epic Store’da boy göstermeye başlayan yapım henüz fiyat etiketini duyurmasa da Epic Store üzerinden oyuncuların karşısına çıkmaya başladı. Telltale Games’in aniden kapanması ile çıkışı ertelenen yapım 15 Ocak’ta Epic Store üzerinden yayınlanacak.

Skybound Games yazarı Johnny O’dell tarafından duyurulan bu çıkış tarihi üçüncü ve dördüncü bölümü kapsıyor olacak. Dün Skybound Games’in YouTube sayfası üzerinden yayınlanan bir video oyuncuların iştahını kabartmış gibi görünüyor. Gerilim dolu bir yapı ile karşımıza çıkan video da oyun içerisine dair bizleri neler beklediği gözler önüne seriliyor. Zombilerle mücadele edeceğimiz yapımda eski yerleşim yerleri  ve terkedilmiş kasabalar zombilerle dolu bir şekilde bizlere sunulacak.

Yeni bölümleri ile gerilimi ve aksiyonu iki katına çıkaracak olan yapım Steam üzerinden ücretsiz bir demosunu da yayınladı. Dileyen oyuncular bu demoyu indirip oynamaya başlayabilirler.

Yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol