Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Umbrella Academy 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in sevilen aksiyon drama dizisi The Umbrella Academy'nin 3. sezon fragmanı nihayet geldi. Zaman paradoksunda sıkışıp kalan kardeşlerin, heyecan dolu sahneleri seyirciyi oldukça meraklandırdı.

Oldukça sevilen ve merakla beklenen Netflix dizisi The Umbrella Academy‘nin 3. sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda kardeş rekabetinin bir üst seviyeye geçeceğini ve işlerin oldukça kızışacağını görüyoruz. Ayrıca kadroya yeni katılan Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez ve Cazzie David gibi oyuncuların yer aldığı The Sparrow Academy‘yi kısa bir şekilde görüyoruz.

3. Sezonda Umbrella Academy üyeleri, babaları Sir Reginald Hargreeves’in Sparrows’u oluşturduğu farklı bir zaman çizelgesine gidecek. Hargreeves kardeşler, Sir Reginald’ın onları asla benimsemediği bir zaman çizelgesinde sıkışıp kalacaklar. Daha da kötüsü, tüm gerçekliklerin yok olma tehlikesine neden olacak bir zaman paradoksu yaratacaklar.

The Umbrella Academy 3. Sezon 22 Haziran’da Çıkacak

The Umbrella Academy

Zaman paradoksunun tüm yaşamı yutmasını önlemek için, Umbrella’ların Sparrow’lar ile çalışmanın bir yolunu bulması gerekiyor. Sparrow’lar ile ilgili ise henüz bir bilgi sahibi değiliz. Gerard Way ve Gabriel Bá’nın çığır açan çizgi roman serisine dayanan The Umbrella Academy, suçla mücadeleye adanmış bir hayatın çocuklara verebileceği zararla uğraşmak zorunda kalan evlatlık süper kardeşlerin hikayesini anlatıyor.

1963’ün kıyametine bir son verdikten sonra Umrella Academy, ilk kıyameti önlediklerine ve tanrının unuttuğu zaman çizelgesini düzelttiklerine inanarak şimdiki zamana döndüler. Ancak kısa bir kutlamadan sonra, aslında birçok şeyin tepetaklak olduğunu fark ettiler. Şimdi tek yapmaları gereken, babalarının yeni ailesini birlikte çalışmaya ikna etmek olacak. 3. sezon 22 Haziranda Netflix‘te çıkış yapacak.

The Umbrella Academy 3. Sezon Fragmanı:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.